زمان معرفی بتلفیلد جدید به طرز عجیبی مشخص شد

زمان معرفی بتلفیلد جدید به طرز عجیبی مشخص شد

احمد هاتفی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

تاریخ معرفی نسخه جدید سری بازی های بتلفیلد از طریق یک ایستراگ خلاقانه در بازی Battlefield 1 مشخص شده است. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش بود که نسخه جدید بتلفیلد از طریق الکترونیک آرتز و استودیو دایس تایید شد و هفته گذشته هم تصویری مبهم منتشر شد. فعلا تمامی این اخبار در سایه ایستراگ بسیار جذابی است که استودیو دایس در داخل بازی بتلفیلد ۱ قرار داده بود.

این ایستارگ به این صورت است که یک کلید در نقشه Fort de Vaux این بازی قرار داده شده است که با زدن آن، می توانید به یک اتاق دسترسی داشته باشید. در این اتاق تعدادی لوله قرار دارند که در حال چکه کردن هستند و ترتیب این چکه ها، از قوانین کد مورس پیروی می کند.

کاربران علاقه مند این کد را رمزنگاری کرده اند و به آدرس اینترنتی ea.com/neverbethesame دست یافته اند که با مراجعه به آن، می توانید تاریخ ۲۳ می را مشاهده کنید.

همچنین در این صفحه یک هشتگ بتلفیلد هم دیده می شود تا مشخص شود که در این تاریخ، شاهد ارائه اطلاعاتی مرتبط با این بازی خواهیم بود. علاوه بر این یک تصویر هم در این صفحه وجود دارد که اسبی را نشان می دهد و این شاید به این معنا باشد که باز هم در فضای جنگ جهانی باید به سراغ دشمنان برویم.

Battlefield V,Battlefield 1,Battlefield ,Dice ,EA ,تاریخ انتشار بازی Battlefield V,بتلفیلد جدید

فعلا اسم بازی بطور دقیق مشخص نشده است ولی تا به این دقیقه با نام Battlefield V از آن یاد می کنند و باید دید که این عنوان اسم نهایی خواهد یا خیر.

اما رمز نگاری ها همچنان درباره بازی جدید بتلفیلد ادامه دارد و برخی کاربران گفته اند که در تصویر بالا روی اسب خط لاستیک افتاده است و این بدین معنی است که دایس قرار است کمی زمان را جلوتر بیاورد و شاهد فضای جنگ جهانی در نسخه جدید باشیم.

نسخه جدید سری بتلفیلد، همانطور که EA در جریان گزارش مالی اخیرش اعلام کرد، دارای بخش تک نفره خواهد بود و همچنین منابع غیررسمی، از وجود یک حالت Co-Op و همچنین پشتیبانی از لوت باکس ها هم در این اثر خبر داده اند.

لوت باکس ها پیش از این در ساخته قبلی استودیو دایس یعنی Star Wars Battlefront 2 باعث بروز مشکلات زیادی شدند و باید منتظر ماند و دید که دایس چه سیاستی را این بار پیاده خواهد کرد.

بازی جدید بتلفیلد (Battlefield V) در تاریخ ۲ خرداد به طور کامل رونمایی خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات