آپدیت بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

آپدیت بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

احمد هاتفی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی یوبیسافت به تازگی آپدیتی را برای عنوان Rainbow Six Siege منتشر کرده است که اپراتورهای بازی را متعادل تر از گذشته می کند. با گیمر همراه باشید.

 

در جدیدترین بروزرسانی بازی رینبو شاهد اضافه شدن آیتم های مختلف به بازی نیستیم، بلکه این آپدیت با محوریت متعادل سازی اپراتورهای بازی منتشر شده و چند روزی است که در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در این آپدیت شاهد این هستیم که اپراتور لیون نسبت به گذشته ضعیف شده است. یکی از مشخصه های لیون، پهپادی است که از طریق آن می توانست بازیکنان تیم دشمن را شناسایی کند. حال پس از تغییرات اعمال شده، اگر این پهباد را مشاهده کردید، می توانید ثابت بمانید و پهباد لیون دیگر قادر به شناسایی بازیکنان نخواهد بود.

همچنین اسکن پهباد لیون که قبلا سه بار می توانست از آن استفاده کند و ۱۰ ثانیه Cooldown داشت، به دو بار و ۲۰ ثانیه Cooldown تبدیل شده است.

تغییرات اپراتور لیون را می توان مهم ترین و بارزترین تغییرات این آپدیت معرفی کرد. البته تغییرات دیگری هم در زمینه های مختلف ایجاد شده است که در ادامه می توانید مطالعه کنید:

  •  تعادل سازی شیلد بلیتز اشاره کرد که محدوده و شارژ آن کاهش یافته است
  • کلیمور هیبانا از بازی حذف شده است و جای خود را به Breaching Charge داده است.
  • از این پس Magpieهای جاگر قادر به تخریب گلوله های X-KAIROS اپراتور هیبانا نیستند.

از دیگر اخبار بازی رینبو می توان به لو رفتن دو اپراتور جدید اشاره کرد. ظاهرا یکی از کاربران با جستجو در فایل های نسخه کامپیوتر بازی Rainbow Six Siege دو اپراتور جدید ایتالیایی را شناسایی کرده است. Alibi و Maestro نام دو اپراتوری هستند که احتمالا در آپدیت بعدی بازی به آن اضافه خواهند شد.

در عکس مرتبط با Alibi شخصیت زن اصلی دیده می شود که در کنار او دو شبح کم رنگ نیز حضور دارند و در عکس Maestro می توان دید که او یک کوله پشتی و یک اسلحه ی ساچمه ای دارد که در جلوی بدن خود آویزان کرده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات