معرفی آپدیت بزرگ بازی Destiny 2 در نمایشگاه E3 2018

معرفی آپدیت بزرگ بازی Destiny 2 در نمایشگاه E3 2018

احمد هاتفی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی اکتیویژن اعلام کرده است در نمایشگاه E3 2018 از آپدیت بزرگ بازی Destiny 2 پرده برداری خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

Destiny 2 یکی از عناوین موفق کمپانی Activision است که تا به امروز توانسته محبوبیت خود را افزایش دهد.

کمپانی اکتیویژن در راستای پشتیبانی از این عنوان شوتر اعلام کرده است که آپدیت بزرگی برای این عنوان در راه است و باید در نمایشگاه E3 2018 منتظر انتشار اخباری درباره این بروز رسان باشیم.

مدیر عامل اجرایی اکتیویژن در این باره گفته است که این آپدیت باعث خواهد شد بازیکنان، قوی تر و با دریافت پاداش بیشتر مواجه شوند. وی همچنین عنوان کرد که انجام این اعمال باعث خواهد شد که پایان بازی بسیار معنی دار شود.

استودیو Bungie در راستای بهبود بازی و بررسی آخرین آپدیت از برخی بازیکنان دعوت به تجربه این بروز رسان کرده است تا واکنش آن ها را مورد ببرسی قرار دهد تا نسخه نهایی آپدیت بزرگ را بدون مشکل و باگ منتشر کند.

Bungie, Activision ,E3 2018,Destiny 2 , Destiny , اپدیت بازی Destiny 2,تاریخ انتشار بازی Destiny 2

مدیرعامل اجرای این کمپانی، کودی جانسون اذعان کرده است که این بسته ی گسترش دهنده بازی احتمالا در پاییز امسال عرضه خواهد شد و شامل بخش هایی است که به نظر اکتیویژن باعث افزایش جذابیت بازی خواهد شد و حالت جدیدی به بازی اضافه می کند.

این حالت به اصطلاح باعث بوجود آمدن یک سبک جدید در بازی می شود. طبق گفته های Activision توسعه ی این بازی بسیار برای آن ها هیجان انگیز بوده است؛ چرا که آن ها از جامعه ی بازیکنان برای توسعه ی بخش های بعدی کمک گرفته اند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات