عکس جلد بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

عکس جلد بازی Red Dead Redemption 2 مشخص شد

احمد هاتفی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

بازی Red Dead Redemption 2 که یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۸ می باشد، به تازگی باکس آرت آن از سوی کمپانی Rock Star معین شده است. با گیمر همراه باشید.

 

در طرح جلد بازی Red Dead Redemption 2 شاهد این هستیم که از تم وسترنی الهام گرفته شده است و باز هم رنگ قرمز و نارنجی در پس زمینه قرار گرفته است.

طرح جلد این بازی وسترنی، کاراکتر اصلی این بازی یعنی «آرتور مورگان» را با هفت تیرش نشان می دهد. گفتنی است که شخصیت یاد شده به عنوان یک کاراکتر جدید در این نسخه ظاهر می شود و در نسخه های پیشین دیده نشده است.

همچنین در این تصویر هفت سوارکاری را می بینیم که جزو اعضای گروه Van der Linde هستند.

در قسمتی دیگر از این طرح شاهد ستاره هایی هستیم که نمایش دهنده پرچم ایالات متحده است و بیشتر تاکید می کند که بازی در این سرزمین روایت می شود.

داستان بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۱۸۹۹ در آمریکا اتفاق می افتد و در قالب یک پیش در آمد، داستان ۱۲ سال پیش از وقایع Red Dead Redemption را روایت می کند.

Red Dead Redemption 2, Red Dead Redemption, Rock Star ,Rock Star Games ,E3 2018 ,تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2,باکس ارت بازی Red Dead Redemption 2

اتفاقات بازی از جایی شروع می شود که مورگان به همراه گروه خود پس از یک دزدی ناموفق از بانک، پا به فرار گذاشته اند و تمامی ماموران به دنبال او هستند.

کمپانی راک استار درباره داستان بازی گفته است:

«گروه های مختلفی از جامعه قصد دارند که گروه را از هم بپاشند و آرتور باید تصمیم خود را بگیرد و از بین افراد مهم زندگی وی و اعضای گروهش که آن را بزرگ کرده اند، یک سمت را انتخاب کنند.»

بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۴ آبان ۹۷ برای کنسول های PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. این عنوان در نمایشگاه E3 2018 حضور نخواهد داشت.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات