ویدیو: معرفی لباس Iron Spider در بازی Spider-Man

ویدیو: معرفی لباس Iron Spider در بازی Spider-Man

احمد هاتفی ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Insomniac Games در اخبار جدید بازی Spider-Man تریلری از این عنوان را منتشر کرده و لباس Iron Spider را در آن معرفی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

همیشه در بازی ها و فیلم های مرد عنکبوتی شاهد این بوده ایم که وی به لباس خود اهمیت زادی می دهد و در همین راستا دائما لباس هایش را تغییر می دهد تا بتواند به آسانی به انجام حرکات نمایش بپردازد.

در تریلر جدید بازی Spider-Man شاهد این هستیم که لباس پیتر پارکر در فیلم انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) الهام گرفته است.

تریلر دوم جزئیات زیادی را از لباس های مرد عنکبوتی در بازی Spider-Man ارائه نمی کند، اما به لباس Spider-Punk که همزمان با معرفی نسخه Collector’s Editions و پاداش های پیش خرید بازی از آن رونمایی شد، نگاه دقیقی خواهد داشت.

Insomniac Games,Spider-Man,PS4,Sony,Spiderman,تاریخ انتشار بازی SpiderMan,گیم پلی بازی Spider-Man

در آن زمان اعلام شد که لباس Spider-Punk و دو لباس اسرارآمیز دیگر از جوایز پیش خرید کنندگان بازی به شمار می آید که حال با رونمایی از لباس Iron Spider تنها یک لباس معرفی نشده دیگر باقی خواهد ماند که با توجه به تریلر دوم در ماه جولای (تیر – مرداد) شاهد رونمایی از آن خواهیم بود.

لباس های مذکور تنها در انحصار پیش خرید کنندگان نخواهد بود. بلکه همه بازیکنان می توانند با جمع آوری امتیاز لازم از این لباس ها بهره مند شوند، ولی افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند از همان اول بازی به این لباس ها دسترسی خواهند داشت.

بازی مرد عنکبوتی در تاریخ ۱۶ شهریور بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

  • تریلر لباس Spider Punk
  • تریلر لباس Iron Spider

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات