اطلاعات بسته الحاقی The War Machine بازی Call Of Duty: WW2

اطلاعات بسته الحاقی The War Machine بازی Call Of Duty: WW2

احمد هاتفی ۰۸ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Sledgehammer Games در جدیدترین اخبار بازی Call Of Duty: WW2 اطلاعاتی را درباره بسته الحاقی The War Machine این عنوان منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

جدیدترین بسته الحاقی بازی Call Of Duty: WW2 حاوی چندین نقشه و آیتم های دیگری می باشد که The War Machine نام دارد.

نقشه های جدید با نام های زیر معرفی شده اند:

نقشه Egypt همانطور که از اسمش مشخص است بازیکنان را به کشور مصر می برد و این، اولین باری است که در یک نسخه از سری Call Of Duty به این کشور می رویم. در این نقشه اهرام مشهور مصر را مشاهده خواهید کرد و در محیطی بزرگ وارد نبرد جذابی می شوید.

از آن طرف نقشه Dunkirk بازی بر اساس شهر ساحلی دانکرک ساخته شده و شاهد یک محیط بزرگ در کنار دریا خواهیم بود.

در نهایت سازندگان، نقشه V2 را هم به عنوان نقشه ای وصف کرده اند که در آن، شاهد نبرد‌های بسیار سریعی در یک محیط نسبتا کوچک از یک مرکز تست موشک سِری در آلمان خواهیم بود.

همچنین به لطف این دی ال سی یک نقشه و ماموریت جدید به حالت War جدید‌ترین نسخه کالاف دیوتی اضافه می شود که Operation Husky نام دارد.

این نقشه با همکاری استودیو Raven Software توسعه یافته است و در آن، بازیکنان ابتدا باید یک سری اطلاعات را به دست بیاورند و پس از آن، با از بین بردن هواپیما‌های آلمانی مسیر را برای ورود هواپیما‌های متفقین پاکسازی کنند.

آخرین محتوای بسته الحاقی جدید بازی هم یک قسمت جدید از بخش زامبی با نام The Shadowed Throne است که در آن، باید با زامبی ها در شهر برلین مبارزه کنید.

همانطور که خبر دارید محتواهای ذکر شده یک ماه زودتر  یعنی در تاریخ ۲۱ فروردین در اختیار کاربران پلی استیشن قرار خواهد گرفت و کاربران PC و Xbox One باید فعلا منتظر بمانند.

قیمت بسته الحاقی The War Machine 15 دلار ذکر شده است و کسانی که قبلا سیزن پس بازی را خریداری کرده باشند می توانند این محتوا را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات