احتمال ساخت ریمستر بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 وجود دارد

احتمال ساخت ریمستر بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 وجود دارد

احمد هاتفی ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی اخباری از سوی سایت Charlie Intel منتشر شده است که نشان می دهد اکتیویژن در حال ساخت ریمستر عنوان Call Of Duty: Modern Warfare 2 می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی است که شایعاتی درباره نسخه ریمستر بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 به گوش می رسد که ابتدا اخبار آن را سایت Charlie Intel منتشر کرد و سپس وب سایت یویروگیمر اطلاعاتی را بر مبنای منابع قابل اعتماد خود منتشر ساخت که احتمال عرضه این بازی را افزایش داده است.

جای جالب این است که طبق اعلام هر دو منبع، نسخه ریمستر Call Of Duty: Modern Warfare 2 قیمتی در حدود ۲۵ دلار خواهد داشت و به مراتب از ریمستر بازی Call Of Duty: Modern Warfare که با قیمت ۴۰ دلار منتشر شد، ارزان تر خواهد بود.

به علاوه در گزارش این دو سایت آمده که ریمستر Call Of Duty: Modern Warfare 2 فاقد بخش چندنفره خواهد بود و کمپانی Activision فقط سراغ بخش داستانی بازی رفته است.

شاید دلیل ارزان تر بودن قیمت بازی هم همین چندنفره باشد. البته مشخص نیست که چرا اکتیویژن چنین تصمیمی در قبال بازی گرفته اما شاید دلیل این باشد که این شرکت، قصد ندارند بازیکنان بین دو نسخه مختلف از Call Of Duty که در یک سال منتشر می شوند تقسیم شوند.

طبق اعلام هر دو سایت مذکور ریمستر بازی Call Of Duty: Modern Warfare 2 در تاریخ ۱۰ اردیبهشت بر روی کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. در ضمن هر دو سایت اشاره ای به نسخه PC این عنوان اشاره ای نداشته اند!

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات