نمرات بازی Attack on Titan 2 مشخص شد

نمرات بازی Attack on Titan 2 مشخص شد

احمد هاتفی ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

Attack on Titan 2 عنوانی با سبک هک اند اسلش می باشد که در آن با تایتان ها سر و کار داریم. این بازی توانسته نمرات خوبی را از سوی منتقدان دریافت کند و متای در حد انتظاری را دریافت کند. با گیمر همراه باشید.

 

Attack on Titan 2

Attack on Titan 2,Attack on Titan,Omega Force,Koei Tecmo,Hack and Slash, متای بازی Attack on Titan 2,نمرات بازی Attack on Titan 2

اگر از طرفداران سری انیمیشن های ژاپنی باشید حتما نام Attack on Titan 2 را شنیده اید که تا به حال دو فصل از آن منتشر شده است.

استودیو Omega Force با کمک کمپانی Koei Tecmo توانسته این انیمه را به یک بازی ویدیویی تبدیل کند و اولین نسخه آن در سال ۲۰۱۶ منتشر شده بود که در بخش گیم پلی و از نظر فنی مشکلات متعددی را به همراه داشت.

حال پس از گذشت دو سال، بازی Attack on Titan 2 در راه است و تیم سازنده وعده داده در این نسخه مشکلات گذشته را برطرف خواهد کرد. داستان بازی Attack on Titan 2 پس از وقایع نسخه اول جریان دارد و به نوعی همان داستان فصل دوم انیمه را روایت خواهد کرد؛ جایی که انسان‌ ها برای بقا باید تایتان‌ ها را از بین ببرند، ولی قضیه از زمانی پیچیده می‌ شود که می‌ فهمند تایتان‌ هایی در میانشان وجود دارد.

Attack on Titan 2,Attack on Titan,Omega Force,Koei Tecmo,Hack and Slash, متای بازی Attack on Titan 2,نمرات بازی Attack on Titan 2

یکی از مشخصه های بازی Attack on Titan 2 سیستم مبارزات آن است که می‌ توانید بهتر و راحت‌ تر از گذشته از قابلیت‌ های کاراکترتان استفاده کنید. همچنین بازی دارای یک سیستم نیمه مخفی‌ کاری است که از طریق آن می‌ توانید بدون جلب توجه تایتان‌ ها به خود، آن‌ ها را علامت‌ گذاری و به‌ آن ها حمله کنید.

از آنجایی که مبارزات در نسخه دوم وسیع‌ تر و گسترده‌ تر شده‌ است، پایگاه‌ هایی را در طول محیط مشاهده خواهید کرد که با مراجعه به آن‌ ها می‌ توانید شمشیر خود را تیز یا گاز ابزار ODM خود را پر کنید.

همانند نسخه اول نیز برای نابودی تایتان‌ ها، باید به نقطه حساسشان که پشت گردنشان است ضربه وارد کنید و برای راحتی کار، می‌ توانید از ضربات ترکیبی استفاده کنید؛ برای مثال، ابتدا پاهای تایتان‌ ها را هدف قرار دهید تا روی زانو بیفتند و سپس گردنشان را بزنید.

Attack on Titan 2,Attack on Titan,Omega Force,Koei Tecmo,Hack and Slash, متای بازی Attack on Titan 2,نمرات بازی Attack on Titan 2

علاوه بر بخش بخش تک‌ نفره، بازی دارای یک بخش چندنفره مهیج است که در جریان آن بازیکنان می‌ توانند در دو تیم چهار نفره و حالت Annihilation با یکدیگر مبارزه کنند. یکی دیگر از مشکلات نسخه پیشین، این بود که نمی‌ توانستید با شخصیت‌ ها ارتباط مناسب برقرار کنید و حال شاهد ارتباط عمیق‌ تر شخصیت‌ های دنیای Attack on Titan هستیم.

در ادامه می توانید نمرات بازی Attack on Titan 2 را از دید سایت های معتبر جهان را مشاهده کنید.

هاردکور گیمر: ۹۰ از ۱۰۰

سیستم شخصی سازی بازی واقعا عالی کار شده و قرار دادن شخصیت‌ ها در کنار یکدیگر بیش از حد انتظار واقع شده است.

ترکیب این موارد با شخصیت‌ هایی که به شما اجازه می‌ دهند دوستشان داشته باشید و محتویات دیگر نظیر بخش آنلاین، نتیجه‌ اش یک اثر روان و شگفت‌ انگیز است که استودیو امگا فورس باید به آن افتخار کند.

دوال‌شاکرز: ۸۵ از ۱۰۰

Attack on Titan 2 یک بازی اکشن رو به‌ جلو است، اما در بعضی از قسمت‌ ها شاهد آهسته پیش رفتن روند داستانی، برای آن دسته از هوادارانی هستیم که می‌ خواهند وقت بیشتری را با شخصیت‌ های مورد علاقه خود سپری کنند.

گیم‌اسپات: ۸۰ از ۱۰۰

جدای از شروع خسته‌ کننده، بازی Attack on Titan 2 گیم‌ پلیی هیجان‌ انگیز با داستانی جذاب دارد که صحنه‌ های احساسی‌ اش می‌تواند احساسات شما را قلقلک دهد.

وندال: ۷۷ از ۱۰۰

بازی Attack on Titan اثر خوبی بود و نسخه دوم، تمامی ویژگی‌ های نسخه اول را در اختیار دارد و آن‌ ها را بهبود بخشیده است. اگر به دنیای AoT علاقه‌ مند هستید، از این بازی خوشتان خواهد آمد.

آی‌جی‌ان: ۷۰ از ۱۰۰

اینکه این بازی بسیاری از منابع نسخه ۲۰۱۶ خود را از بین برده بدین معنا است که برای فهمیدن داستان Attack on Titan 2 باید مراحل جانبی خسته‌کننده با دیالوگ‌ های بی‌ محتوا و کسل‌ کننده را پشت سر بگذارید.

 

میانگین نمرات بازی Attack on Titan 2

متاکریتیک: ۷۵

اوپن کریتیک: ۷۷

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات