آپدیت ۵.۰ کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

آپدیت ۵.۰ کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

احمد هاتفی ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی نینتندو در جدیدترین اخبار کنسول نینتندو سوییچ آپدیت ۵.۰.۰ آن را عرضه کرده است که به لطف آن شاهد زیاد شدن سرعت دانلود بازی ها هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

در اطلاعات بروزرسان جدید کنسول نینتندو سوییچ، در اولین قدم مشخص شده که ۲۴ آیکون جدید از بازی Arms و Kirby به نینتندو سوییچ اضافه شده تا کاربران دستشان برای انتخاب آیکون بری حساب کاربری‌ که ساخته‌ اند، بازتر از گذشته شود.

از این پس دانلود بازی‌ های دیجیتالی‌ که توسط فروشگاه نینتندو یا گوشی موبایلتان خریداری شده است، سریع تر از گذشته خواهد بود که این افزایش سرعت در حالت Sleep Mode نیز لحاظ شده است.

فیلتر کردن بخش اخبار کنسول از دیگر ویژگی های آپدیت ۵.۰.۰ کنسول نینتندو سوییچ می باشد. بعد این می توانید با شخصی سازی این بخش تنها اخبار خوانده‌ نشده را مشاهده کنید یا انتخاب کنید که صرفا محتویات کانال مورد نظرتان نمایش داده شود.

در انتها مشخص شده که ویدیوهای ضبط شده توسط کاربران نیز می‌ توانند تحت نظر والدین مدیریت شوند؛ البته باید تنظیمات مربوطه را در بخش تنظیمات کنسول انجام داده باشید.

در این بروزرسانی یک سری از مشکلات کنسول و باگ‌ های ریزی که وجود داشتند نیز برطرف شده تا عملکرد سیستم بیش از پیش بهبود بخشیده شود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات