ویدیو: بازی The Wizards منتشر شد

ویدیو: بازی The Wizards منتشر شد

احمد هاتفی ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Carbon در آخرین اخبار بازی The Wizards با انتشار تریلری، نسخه نهایی این عنوان را از طریق شبکه استیم منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی The Wizards پس از گذراندن دوره Early Access بالاخره بطور نهایی از طریق شبکه Steam در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

بازی The Wizards در ابتدا در اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی به عنوان یک بازی واقعیت مجازی در سبک اکشن و ماجراجویی برای هدست‌ های آکیولس ریفت و HTC Vive منتشر شد. در این بازی کاربران در نقش یک جادوگر جوان حاضر می‌ شوند که قصد دارد در سفر خود به نجات Meliora برود؛ دنیایی تخیلی که سرتاسر آن را جادو‌های افسانه‌ ای فرا گرفته است.

در جریان بازی کاربران به بازه‌ های زمانی مختلف سفر می‌ کنند و به نبرد‌هایی نفس‌ گیر که در محیط‌ های زیبا رخ می‌ دهد، ملحق می‌ شوند. یکی از ویژگی‌ های بازی The Wizards سیستم ساخت جادو‌ها و مکانیزم استفاده از آن ها است که به گفته سازندگان از طریق این بازی می‌ توان حس یک جادوگر را به کاربران القا کند.

The Wizards,Carbon,Carbon Studios,HTC Vive,VR Games,تاریخ انتشار بازی The Wizards,تریلر بازی The Wizards

علاوه بر این موارد، قابلیت حرکت به طور آزادانه، جابجا شدن در مناطق مختلف، بهره‌ گیری از Nvidia VRWorks و همچنین حالت Arena که به شما اجازه می‌ دهد که به نبرد‌های بی‌ پایان ملحق شوید، نیز ضمیمه نسخه نهایی بازی The Wizards شده است.

در ضمن شش عنصر جادویی پایه نیز در اوایل بازی در اختیار کاربران قرار می‌ گیرد که کاربران به ارتقا دادن آن ها می‌ پردازند و همچنین اگر چپ دست هستید می‌ توانید به واسطه تنظیمات، روند بازی را به حالت چپ دست تغییر دهید.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی The Wizards را تماشا کنید.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات