بازی State of Decay 2 خرید درون برنامه‌ای ندارد

بازی State of Decay 2 خرید درون برنامه‌ای ندارد

احمد هاتفی ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Microsoft در اخبار جدیدی نسبت به عنوان State of Decay 2، اعلام کرده است که این عنوان فاقد هر نوع خرید درون برنامه ای می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به پیشرفت صنعت گیم و انتشار عناوین مختلف، امروزه بسیاری از کمپانی ها برای درآمد زایی بیشتر از پرداخت های درون برنامه ای استفاده می کنند. در واقع کاربر با پرداخت مبلغی خواهد توانست آیتمی را در اختیار بگیرد و یا مرحله ای را بازی کند.

State of Decay 2 یک عنوان زامبی محور می باشد که در انحصار Xbox One می باشد و قرار است در تاریخ ۱ خرداد با قیمت ۳۰ دلار منتشر شود.

کمپانی مایکروسافت برای اینکه علاقه مندان بیشتری جذب کند، در اخبار جدیدی گفته است که بازی State of Decay 2 فاقد هیچ پرداخت درون برنامه ای خواهد بود و بازیکنان می توانند با پرداخت همان ۳۰ دلار نسخه کامل بازی را تجربه کنند.

البته State of Decay 2 یک نسخه Ultimate به قیمت ۵۰ دلار هم دارد که شامل نسخه اول این مجموعه، DLC‌ های بازی و چهار روز دسترسی زودتر به این اثر می‌ شود.

در پایان State of Decay 2 از سرویس Play Anywhere هم پشتیبانی خواهد کرد و با خرید نسخه دیجیتالی آن روی هریک از پلتفرم‌ ها، نسخه دیجیتالی دیگر پلتفرم را هم به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات