بسته الحاقی Get to Work بازی The Sims 4 در راه کنسول‌های خانگی

بسته الحاقی Get to Work بازی The Sims 4 در راه کنسول‌های خانگی

احمد هاتفی ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی The Sims 4 در جدیدترین اخبار این بازی اعلام کرده اند که بسته الحاقی Get to Work این عنوان نیز برای نسخه های کنسولی اش عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بسته الحاقی Get to Work به گیمر این امکان را می‌ دهد تا کنترل کاراکتر خود را زمانی که سر کار است، در دست بگیرید. چه شما دکتری باشید که برای نجات زندگی افراد تلاش می‌ کند، چه کاراگاهی که برای حل پرونده‌ ای تلاش می‌ کند یا دانشمندی که برای یک اختراع دیوانه‌ کننده طرح‌ ریزی می‌ کند،

شما می‌ توانید شخصیت های بازی را در جریان انجام کارها کنترل کنید. علاوه بر این، این DLC به شما امکان می‌ دهد تا کسب و کار کوچک خود را راه‌ اندازی و شخصی‌ سازی کنید که از میان گزینه‌ های موجود می‌ توان به یادگیری مهارت‌ های عکاسی و پخت‌ و‌ پز اشاره کرد.

Get to Work,The Sims 4,The Sims,Sims 4,EA, بسته الحاقی Get to Work بازی The Sims 4,بسته الحاقی جدید بازی The Sims 4

اگر بخواهیم بازی The Sims 4 را برای کسانی که تا بحال تجربه اش نکرده اند توصیف کنیم، باید گفت که این بازی شبیه‌ سازی است که در آن به خلق کاراکتر خود اقدام می‌ کنید و هر طور که دوست دارید زندگی او را می‌ سازید.

این بازی در ابتدا در تاریخ یازدهم شهریورماه ۱۳۹۳ (۲ سپتامبر ۲۰۱۴) برای رایانه های شخصی منتشر شد و پس از آن در تاریخ ۲۸ بهمن‌ ماه ۱۳۹۳ (۱۷ فوریه ۲۰۱۵) به مک راه یافت و نهایتا در تاریخ ۲۶ آبان‌ ماه ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) شاهد انتشار نسخه پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان بازی بودیم.

بسته الحاقی Get to Work این بازی در تاریخ ۲۹ اسفند برای نسخه های کنسولی عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات