آیتم رایگان بازی Diablo 3 به مناسبت بیست سالگی بازی StarCraft

آیتم رایگان بازی Diablo 3 به مناسبت بیست سالگی بازی StarCraft

احمد هاتفی ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Blizzard به مناسبت ۲۰ ساله شدن بازی StarCraft، آیتمی ویژه ای را برای عنوان Diablo 3 در نظر گرفته است. با گیمر همراه باشید.

 

به تازگی به دلیل جشن ۲۰ سالگی بازی StarCraft، بازی‌ های دیگر کمپانی بلیزارد آیتم‌ های رایگانی را دریافت کرده‌ اند.

بازی Diablo 3 هم از این قائده مستثنی نبوده و شما هم اکنون می‌ توانید یک پت با نام Dominion’s Revenge که یک کشتی جنگی به رنگ قرمز و سیاه و طلایی است را بدست بیاورید.

برای دریافت این پت تنها کافیست که وارد بازی Diablo 3 شوید و یکی از شخصیت‌ های خود را لود کنید، در این هنگام به صورت اتوماتیک این پت جدید به عنوان جایزه به شما تعلق خواهد گرفت. احتمالا این پت مربوط به بازی Diablo 3 تنها برای مدت محدودی در دسترس قرار خواهد داشت، زیرا بسیاری از این گونه جوایز در انتهای ماه منقضی می‌ شوند.

همانطور که اعلام شده است این آیتم تنها یکی از آیتم‌ های اضافه شده به بازی‌ های کمپانی بلیزارد به دلیل ۲۰ ساله شدن بازی StarCraft است. آیتم‌ های دیگری که این شرکت برای این رویداد در نظر گرفته شامل اجزای زیر می باشد:

  • یک پرتره و علامت در بازی StarCraft: Remaster و بازی StarCraft 2
  • یک اسکین از شخصیت Kerrigan برای Widowmaker در بازی Overwatch
  • یک رویداد Tavern Brawl خاص برای بازی ‌Hearthstone در تاریخ ۲۱ مارس (۱ فروردین)، یک پرتره مخصوص سالگرد در بازی Heroes Of The Storm در تاریخ ۲۷ مارس (۸ فروردین)
  • یک پت ویژه‌ با تم StarCraft در بازی World Of Warcraft 

بلیزارد سال گذشته اعلام کرد که نسخه‌ ی اصلی بازی StarCraft را به صورت رایگان منتشر خواهد کرد و همچنین یک نسخه‌ ی ریمستر ۴K هم همزمان ارائه می‌ شود که هر دوی آن‌ ها در همان سال عرضه شدند.

همچنین به تازگی شایعاتی درباره انتشار بازی دیابلو برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است و فیلم هایی در توییتر پخش شده اند که هواداران این عنوان را به وجد آورده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات