بازی Okami HD برای نینتندو سوییچ تایید شد

بازی Okami HD برای نینتندو سوییچ تایید شد

احمد هاتفی ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

در جریان مراسم Nintendo Direct اعلام شد که نسخه بهبود یافته بازی Okami برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش بود که بازی Okami HD برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی منتشر شد و توانست همان حس و حال اصیل بازی را به مخاطبان منتقل کند.

بازی Okami ابتدا برای پلی استیشن ۲ عرضه شده بود و حال ریمسترهایی از این عنوان برای پلتفرم های نسل هشتمی عرضه می شود.

Capcom,Nintendo Direct,Nintendo Switch,Okami,Okami HD, نسخه نینتندو سوییچ بازی Okami,نسخه نینتندو سوییچ بازی Okami HD

طبق اعلام سازندگان، نسخه سوییچ Okami HD هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و فقط می‌ دانیم که تابستان ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. همچنین این نسخه از کنترلر‌های لمسی و حرکتی سوییچ بهره خواهد برد تا تجربه‌ ای منحصر‌ به‌ فرد روی کنسول نینتندو ارائه دهد.

پیش از این نسخه Wii بازی Okami هم از کنترلر‌های حرکتی بهره برده بود که نتیجه آن، کنترل ساده‌ تر بازی و استفاده راحت‌ تر از مهارت‌ های اوکامی بود؛ اتفاقی که در نسخه سوییچ هم شاهد آن خواهیم بود.

داستان بازی Okami

Okami Amaterasuu در قالب یک دوستدار طبیعت و هستی ماموریت دارد که ژاپن قرون وسطی را از یک نفرین شیطانی که بر ملت جاری شده نجات دهد.

در زمان‌ های قدیم ماری عظیم‌الجثه و خبیث به نام Orochi وجود داشته که پس از کشته شدنش، اینک دوباره سر از خاک برآورده و توانسته است بار دیگر سایه‌ ی تاریکی، انجماد و سکون را جاری سازد و تکرار تاریخ!

Capcom,Nintendo Direct,Nintendo Switch,Okami,Okami HD, نسخه نینتندو سوییچ بازی Okami,نسخه نینتندو سوییچ بازی Okami HD

اوکامی در زمان تاریخ کلاسیک ژاپن اتفاق می‌ افتد و ترکیبی از افسانه‌ های اساطیر ژاپن است که داستان نجات پیدا کردن زمین از تاریکی به دست ایزد بانوی خورشید در آئین «شینتو، آماتراسو» است که خود را به شکل یک گرگ سفید درآورده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات