قیمت و تاریخ انتشار بازی State of Decay 2

قیمت و تاریخ انتشار بازی State of Decay 2

احمد هاتفی ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی مایکروسافت بالاخره تاریخ انتشار بازی مورد انتظار State of Decay 2 را به همراه قیمت این عنوان مشخص کرد. با گیمر همراه باشید.

 

اگر از طرفداران بازی های زامبی محور باشید حتما خبر دارید که بازی State of Decay 2 زمان زیادی است که معرفی شده ست اما تا به امروز اطلاعاتی درباره تاریخ انتشار آن در دست نبود.

بالاخره امروز مایکروسافت اعلام کرده است این عنوان در تاریخ ۱ خرداد برای پلتفرم های Xbox One و ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد. نسخه استاندارد این بازی، ۳۰ دلار و نسخه Ultimate آن هم ۵۰ دلار قیمت خواهد داشت.

Game Pass,microsoft,State of Decay,State of decay 2, Xbox One,بازی های انحصاری ایکس باکس وان,تاریخ انتشار بازی State of Decay 2

نسخه آلتیمیت حاوی جزیئات زیر خواهد بود:

  • نسخه اصلی بازی
  • یک نسخه از نسخه قبلی این مجموعه یعنی State of Decay: Year One Survival Edition
  • دو DLC بازی State of Decay 2 خواهد بود
  • خریداران این نسخه، از ۴ روز زودتر قادر به تجربه بازی خواهند بود

کمپانی مایکروسافت در حالی قیمت بازی State of Decay 2 را ۳۰ دلار اعلام کرده که خیلی از طرفداران، انتظار قیمت ۶۰ دلاری را از آن داشتند.

Game Pass,microsoft,State of Decay,State of decay 2, Xbox One,بازی های انحصاری ایکس باکس وان,تاریخ انتشار بازی State of Decay 2

آرون گرینبرگ، مدیر مالی مایکروسافت، در این مورد گفت:

«ما برنامه‌ های طولانی‌ مدتی برای بازی State of Decay 2 داریم و می‌ خواهیم در طولانی‌ مدت هم طرفداران این بازی را سرگرم کنیم. از طرف دیگر به کیفیت بازی یقین داریم و مطمئن هستیم که با آن، به اهدافی که داریم خواهیم رسید. به همین دلیل هم قیمت بازی را به شکلی تعیین کردیم که بازیکنان بیشتری بتوانند State of Decay 2 را تجربه کنند.»

بازی State of Decay 2 همانند دیگر عنوان انحصاری ایکس باکس وان، در هنگام روز عرضه از طریق سرویس Game Pass این کنسول قابل دسترسی خواهد بود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات