ویدیو: زمان برگزاری کنفرانس Bethesda در نمایشگاه E3 2018

ویدیو: زمان برگزاری کنفرانس Bethesda در نمایشگاه E3 2018

احمد هاتفی ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی بتسدا با انتشار تیزری کوتاه از حضور خود در نمایشگاه E3 2018 خبر داد و همچنین زمان برگزاری کنفرانس خود را در این مراسم نیز اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

نمایشگاه E3 بی شک پر طرفدارترین رویداد صنعت بازی های ویدیویی می باشد که سالانه میلیون ها گیمر و بازی ساز و سایر فعالان در این صنعت را گرد هم می آورد.

سال ۲۰۱۸ از آن سال هایی است که بسیاری از گیمرها منتظر انتشار و معرفی عناوین بزرگی هستند. کمپانی بتسدا یکی از چندین غول های بازی سازی این صنعت می باشد که همیشه در حد عالی ظاهر شده و کمتر شاهد افت این کمپانی نامدار بوده ایم.

بتسدا همچنین تاریخ برگزاری کنفرانسش در این رویداد را هم اعلام کرده که بر این اساس، ساعت ۶ صبح ۲۱ خرداد به وقت ایران، شاهد برگزاری این کنفرانس خواهیم بود. این شرکت همچنین یک تریلر کوتاه هم با هدف معرفی کنفرانسش منتشر کرده که جالب به نظر می آید اما اطلاعات خاصی را ندارد.

در ادامه می توانید تیزر کمپانی بتسدا برای حضور در نمایشگاه E3 2018 را تماشا کنید.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

مروری بر کنفرانس کمپانی Bethesda در نمایشگاه E3 2017

بتسدا در سال ۲۰۱۷ و طی نمایشگاه E3 بازی ترسناک The Evil Within 2 را معرفی کرد، همچنین نسخه واقعیت مجازی بازی های Doom و Skyrim را رونمایی کرد. یکی از عناوین بزرگی در کنفرانس E3 2017 بتسدا معرفی شد بازی ولفنشتاین ۲ بود که بسیاری آن را بهترین عنوان شوتر سال می دانند.

E3 2017,E3 2018,Bethesda,Doom,Skyrim,بتسدا,نمایشگاه E3 2018,اطلاعات کنفرانس بتسدا در E3 2018,تاریخ برپایی نمایشگاه E3 2018

همچنین در این رویداد بسته های الحاقی جدیدی برای بازی های The Elder Scrolls Online و Dishonored 2 معرفی شده بودند.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات