آپدیت جدید Battlefield 1 برای رفع مشکل آپدیت Apocalypse

آپدیت جدید Battlefield 1 برای رفع مشکل آپدیت Apocalypse

احمد هاتفی ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

پس از انتشار آخرین DLC بازی Battlefield 1 شاهد مشکلاتی در تصاویر بازی بودیم که خیلی زود با انتشار بروزرسانی این مشکل رفع شده است. با گیمر همراه باشید.

 

Apocalypse جدیدترین و آخرین بسته الحاقی بازی بتلفیلد ۱ می باشد که چندی پیش منتشر شد و مراحل جدید به همراه جزئیات بسیاری را به این عنوان اضافه کرد.

پس از انتشار این بسته الحاقی کمپانی الکترونیک آرتز پیام های بسیاری دریافت کرد که تصاویر بازی دچار افت فریم می شوند و پارگی در نمایش وجود دارد که استودیو دایس خیلی زود آپدیتی را عرضه کرده است تا این مشکل را رفع نماید.

در جریان مشکل بوجود آمده، بازیکنان هنگام تجربه بازی، زمانی که دشمنان را می‌ کشتند یا از Assignment های اسلحه خود استفاده می‌ کردند، دچار افت فریم و پارگی تصویر می‌ شدند.

حال طبق جدیدترین اخبار بازی، تیم سازنده یک آپدیت فوری را برای بازی عرضه کرده که در جریان بروزرسانی جدید بتلفیلد ۱، مشکل ذکر شده به‌طور کامل برطرف شده است. همچنین دایس (EA Dice، سازنده بازی Battlefield 1) اعلام کرده که تغییراتی را روی سیستم Assignment های بازی و نحوه دریافت جوایز اعمال کرده است.

متن تیم منتشر کننده آپدیت جدید به این شرح می باشد:

«دیگر برای بالا بردن رتبه خود در میان Assignmentها، نیازی نیست که پنج عدد از Assignmentهایی که روی آن‌ ها متمرکز شده‌‌ اید تکمیل کنید.

از طرفی برای حفظ دشواری و چالش گذشته، آن دسته از Assignmentهایی که Afflictionها را آزاد می‌ کنند، در زیر مجموعه Assignmentهای بالا برنده سطح قرار گرفته‌ اند تا همانند یک درب برای دسترسی به Afflictionها عمل کنند.»

توجه داشته باشید که این تغییرات روی Afflictionهای گذشته‌ تان و پروسه آزادسازی آن‌ ها تاثیری نخواهد گذاشت.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات