ویدیو: بازی I, Zombie در راه نینتندو سوییچ

ویدیو: بازی I, Zombie در راه نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Awesome Games در جدیدترین اخبار خود اعلام کرده که یکی از عناوین قدیمی خود بنام I Zombie را برای کنسول نینتندو سوییچ پورت خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Awesome Games از آن دسته استودیوهایی است که کارش را با ساخت عناوین کوچک شروع کرده و همین عناوین باعث شهرتش شده اند.

در کارنامه این استودیو عناوین محبوبی مثل Yet Another Zombie Defense و Badass Hero وجود دارند که باعث شده اند تا این استودیو اقدام به ساخت عنوانی برای کنسول نینتندو سوییچ کند.

زامبی,بازی زامبی, I Zombie,Yet Another Zombie Defense,Badass Hero,Awesome Games,Nintendo switch

بازی I, Zombie در ابتدا در سال ۲۰۱۴ برای رایانه های شخصی منتشر شد. پس از آن، شاهد عرضه بازی برای کنسول های پلی‌ استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان در سال ۲۰۱۶ بودیم. حال، استودیو سازنده اعلام کرده که بازی I, Zombie قرار است در تاریخ ۸ ماه مارچ سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرد.

I, Zombie یک بازی استراتژی می باشد که بازی‌ بازان در این عنوان باید در هر مرحله بهترین و موثرترین راه را برای تبدیل همه انسان های درون نقشه به زامبی، انتخاب کنند و در آخر این زامبی ها را کنترل نمایند.

زامبی,بازی زامبی, I Zombie,Yet Another Zombie Defense,Badass Hero,Awesome Games,Nintendo switch

هدف کلی بازی این است که با تبدیل همه انسان ها به زامبی، بازی بازان کنترل دنیا را به دست بگیرند و روی آن سلطه داشته باشند بنابراین بازی‌ بازان باید با دقت برنامه بچینند و با دقت هر مرحله را به اتمام برسانند تا بتوانند موفق شده و بقا پیدا کنند و در آخر دنیا را به محلی برای زندگی زامبی ها تبدیل نمایند.

سازندگان اعلام کرده اند که نسخه نینتندو سوییچ این بازی ۴.۹۹ دلار دلار قیمت خواهد داشت.

از ویژگی های منحصر به فرد نسخه سوییچ بازی I, Zombie می توان به «ویرایشگر مرحله یا Level Editor» اشاره کرد.، به لطف این خصوصیت گیمرها می‌ توانند به صورت بی پایان، مراحل را به دلخواه خود بسازند و راه های جدیدی برای بازی به وجود بیاورند؛ البته برای انجام این کار باید بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید.

زامبی,بازی زامبی, I Zombie,Yet Another Zombie Defense,Badass Hero,Awesome Games,Nintendo switch

استودیوی Awesome Games اعلام کرده است که I, Zombie تنها  بازی نیست که برای کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ منتشر می شود و همانطور که پیش از این اعلام کرده بود که یک بازی دیگر از آن ها که با نام Badass Hero شناخته می‌ شود، به زودی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و همچنین یک نسخه HD و بازسازی شده از عنوان Yet Another Zombie Defense در آینده برای کنسول ترکیبی شرکت نینتندو در دسترس قرار خواهد گرفت بنابراین بازی‌ بازان سوییچ می‌ توانند به خوبی سرگرم شوند.

علاقه مندان به بازی I, Zombie می توانند در تاریخ ۱۷ اسفند اقدام به خرید نسخه سوییچ این عنوان بکنند.

در ادامه می توانید تریلر نسخه نینتندو سوییچ بازی I, Zombie را تماشا کنید.

  برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات