تاریخ انتشار بسته Resistance بازی Call Of Duty: WW2

تاریخ انتشار بسته Resistance بازی Call Of Duty: WW2

احمد هاتفی ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

اکتیویژن در جدیدترین اخبار بازی COD: WW2، اعلام کرده است که بسته الحاقی Resistance این عنوان هفته آینده منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بالاخره پس از یک ماه صبر، هفته آینده، کاربران PC و Xbox One خواهند توانست بسته الحاقی Resistance را دریافت کنند.

این بسته الحاقی یک ماه زودتر برای کاربران PS4 عرضه شده است و این تنها بخاطر توافق اکتیویژن و سونی طی چند سال گذشته می باشد که هر عنوانی که اکتیویژن منتشر کند ابتدا باید برای کنسول های سونی روانه شود.

بسته الحاقی Resistance سه نقشه جدید با نام‌ های Valkyrie، Anthropoid و Occupation را به بخش چندنفره بازی اضافه می‌ کند و استودیو اسلج‌ همر گیمز می‌ گوید که همه آن ها حول موضوع مقاومت تمرکز دارند.

Call of Duty: WWII,Nazi Zombies,Activision,Resistance,COD,تاریخ انتشار بسته الحاقی The Resistance بازی Call of Duty: WWII, بسته الحاقی Resistance بازی Call of Duty: WWII

همچنین این بسته الحاقی یک نقشه مخصوص حالت War با نام Operation Intercept را به همراه می‌ آورد که بازیکنان در آن تلاش می‌ کنند تا نیروهای مقاومت فرانسه را نجات دهند و به سلامت از منطقه جنگی فرار کنند.

علاوه بر نقشه‌ های جدید، بسته الحاقی Resistance یک مرحله جدید با نام The Darkest Shore را به بخش Nazi Zombies اضافه می‌ کند. وقایع این مرحله در یک جزیره «دور افتاده» اتفاق می‌ افتد و در آن شاهد اسلحه‌ های جدید، زامبی‌ هایی با هوش بالاتر و البته یک محیط مه‌ آلود هستیم که مقابله با زامبی‌ ها را به دلیل نبود دید کافی دشوار می‌ کند.

افرادی که سیزن پس عنوان Call of Duty: WWII را دارا هستند نیز می توانند به صورت رایگان به بسته الحاقی Resistance دسترسی داشته باشند. قیمت این بسته الحاقی بطور مجزا ۵۰ دلار اعلام شده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات