بازی Burnout Paradise فاقد پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود

بازی Burnout Paradise فاقد پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود

احمد هاتفی ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

با توجه به این که ریمستر عنوان Burnout Paradise تایید شد، الکترونیک آرتز وجود پرداخت درون برنامه ای در این عنوان را تکذیب کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

پس از سال ها سکوت، باز هم شاهد ظهور سری Burnout هستیم که یکی از سری عناوین ریسینگ محبوب به شمار می رود.

دیروز الکترونیک آرتز نسخه ریمستر بازی Burnout Paradise را تایید کرد و همچنین تریلری برای این رویداد منتشر ساخت. با توجه به جنجال هایی که در سال ۲۰۱۷ بخاطر لوت باکس ها و سیاست پرداخت درون برنامه ای بر سر الکترونیک آرتز آمد، این کمپانی خیلی زود در مورد بازی Burnout Paradise موضع گرفته و اعلام کرده است که هیچ پرداخت درون برنامه ای در این عنوان قرار داده نشده است.

پس از اعلام کردن نسخه‌ ی ریمستر این بازی، سونی Burnout Paradise را در فهرست بازی‌ های دارای خرید درون‌ برنامه‌ ای فروشگاه پلی‌ استیشن قرار داد و تعدادی از طرفداران این بازی متوجه آن شدند و از EA انتقاد کردند.

Burnout Paradise,Burnout,EA,Criterion Games,Loot Boxes,تاریخ انتشار بازی Burnout Paradise,تاریخ انتشار نسخه ریمستر بازی Burnout Paradise

با این که همچنان این پیغام در صفحه‌ ی بازی وجود دارد، الکترونیک آرتز اعلام کرد که بازی خرید درون‌ برنامه‌ ای ندارد و ثبت بازی در این فهرست یک اشتباه بوده است!

نسخه‌ ی ریمستر بازی Burnout Paradise شامل چند بسته‌ ی الحاقی است که در زمان عرضه‌ ی بازی منتشر شده‌ اند.

این بسته‌ های الحاقی Big Surf Island ،Party Pack ،Boost Special ،Burnout Bikes ،Legendary Cars، آپدیت Cagney، اسباب‌ بازی‌ ها و در آخر پک Cops & Robbers هستند. تمام بسته‌ های الحاقی همراه با نسخه‌ ی اصلی عرضه می‌ شود.

بازی Burnout Paradise با قیمت چهل دلار روی کنسول‌ های Xbox One و PS4 به فروش خواهد رسید. البته بازی روی پلی استیشن ۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس، با کیفیت ۴K و با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌ شود.

بازی Burnout Paradise در تاریخ ۲۵ اسفند برای کنسول های Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد و نسخه PC آن نیز در تاریخ نامعلومی از سالی جاری عرضه می شود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات