شایعه: بازی Diablo 3 در راه نینتندو سوییچ

شایعه: بازی Diablo 3 در راه نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

طبق شایعاتی خبر از ساخت بازی Diablo 3 برای کنسول نینتندو سوییچ توسط کمپانی بلیزارد (Blizzard) شده است. با گیمر همراه باشید.

 

کنسول نینتندو سوییچ تقریبا دو سالی است که وارد صنعت بازی های ویدیویی شده و همچنان در مصاف با کنسول های دیگر رقابت تنگاتنگی دارد.

از زمانی که این کنسول هیبریدی معرفی شده است کمپانی هایی همچون بتسدا (Bethesda)، الکترونیک آرتز (EA) و یوبیسافت شروع به عرضه محصولات خود به آن کرده اند و حال نوبت به بلیزارد رسیده است تا آستین بالا بزند تا از کورس باقی نماند.

با این که چندی پیش اعلام شد بازی کارتی HearthStone برای سوییچ عرضه نخواهد شد اما امروز شایعاتی منتشر شده است که نشان می دهند بازی Diablo 3 در حال ساخت برای پورت شدن بر روی نینتندو سوییچ می باشد.

Diablo 3,Hearthstone,Blizzard,Diablo,Nintendo Switch, دیابلو , نسخه نینتندو سوییچ بازی دیابلو 3

در حالی که بازی‌ هایی مثل Hearthstone بیشتر برای سوییچ مناسب به نظر می‌ رسد، اما خبرهای منتشر‌ شده توسط سایت Neoseeker از علاقه بلیزارد به انتشار دیابلو ۳ روی این کنسول خبر می‌ دهند. همچنین گفته شده که Blizzard قصد دارد امکان بازی چندنفره محلی را برای نسخه سوییچ این بازی فراهم کند تا بازیکنان بتوانند در کنار هم در سیاه‌ چال‌ های بازی به دنبال کشتار دشمنان بروند.

فعلا بلیزارد واکنشی را به این شایعات نشان نداده است اما بسیاری از طرفداران و دارندگان نینتندو سوییچ از انتشار این بازی بسیار هیجان زده هستند.

احتمال می رود که در جریان نمایشگاه E3 2018 بازی Diablo 3 برای نینتندو سوییچ معرفی شود.

منبع:

Neoseeker

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات