آپدیت جدید بازی The Evil Within 2

آپدیت جدید بازی The Evil Within 2

احمد هاتفی ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی ترسناک The Evil Within 2 اعلام شده است که طی آپدیت جدید می توان این عنوان را بصورت اول شخص نیز تجربه کرد. با گیمر همراه باشید.

 

The Evil Within 2 یکی از عناوین برجسته ژانر ترسناک می باشد که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و توانست همانند نسخه اولش موفق ظاهر شود.

این بازی ساخته استودیو Tango Game Works می باشد و کار انتشار آن نیز برعهده کمپانی بتسدا بوده است. این بازی در حالت سوم شخص روایت می شود و یکی از المان های ترس و وحشت در بازی همین حالت دوربین می باشد.

حال سازندگان این عنوان خبر از انتشار آپدیتی داده اند که توسط آن می توان دوربین بازی را به حالت اول شخص تغییر داد.

آقای «شینساکو اوهارا»، تهیه کننده بازی، با انتشار متنی در مورد دلیل اضافه شدن این حالت به بازی گفته است:

«افراد زیادی دوست دارند بازی‌ های ترسناک را از دید اول شخص بازی کنند و آپدیت جدید بازی، برای این افراد تجربه‌ ای مناسب رقم می‌ زند و می‌ توانند بازی را مستقیما از زاویه دید شخصیت سباستین تجربه کنند.

از طرف دیگر در حالت اول شخص، مقیاس جهان بازی به مراتب بزرگ‌تر از حالت سوم شخص به نظر می‌ رسد و این مساله که در این حالت می‌ توانید دشمنان و محیط‌ های بازی را از فاصله نزدیک‌ تری مشاهده کنید، باعث می‌ شود که بهتر متوجه دقتی که خرج طراحی آن‌ ها شده، شوید.

حالت اول شخص از طریق منوی بازی در دسترس است و می‌ توانید هر زمان که خواستید، بین آن و حالت سوم شخص تغییر انجام دهید.

The Evil Within 2,The Evil Within,Horror Games,E3 2017,Resident Evil,رزیدنت اویل, بازی ترسناک

نگاهی نزدیک به بازی The Evil Within 2

باز هم شینجی میکامی و باز هم عنوانی ترسناک.

شینجی میکامی خالق سری رزیدنت اویل می باشد که این بار هم نامش در ساخت عنوان ترسناک دیگر می درخشد و به نقطه قوتی برای فروش این بازی محسوب می شود.

بازی The Evil Within 2 برای اولین بار در نمایشگاه E3 2017 توسط کمپانی بتسدا معرفی شد و طرفداران نسخه اول این بازی را هیجان زده کرد.

باری دیگر باید وارد دنیای ترسناک و گیج کننده شوید و این بار به دنبال دختر خود بروید که توسط نیروهای ماورالطبیعه که در نسخه اول هم وجود داشت، ربوده شده است.

The Evil Within 2,The Evil Within,Horror Games,E3 2017,Resident Evil,رزیدنت اویل, بازی ترسناک

سباستین پس از وقایع نسخه اول فکر می کند که دخترش در یک حادثه آتش سوزی کشته شده است اما «جولی کیدمن» پیش سباستین می آید و به او می گوید که هنوز لیلی (دخترش) زنده است. لیلی توسط سازمانی بنام «موبیوس» ربوده شده است و آن ها از مغز لیلی برای ساخت جهانی بنام یونیون استفاده می کنند.

حال سباستین باید وارد این جهان بشود و با موجودات ترسناک آن روبرو شود و در نهایت به دخترش برسد. همچنین در The Evil Within 2 شاهد آزادی عمل بیشتر بازی باز هستیم.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات