آخر این هفته با Overwatch

آخر این هفته با Overwatch

عیسی روح گندم ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

اگر تا حالا فرصت این را نداشتید که جهان را در قالب یکی از قهرمانان Overwatch نجات دهید، آماده شوید که این فرصت به شما داده می شود. با گیمر همراه باشید.

 

از جمعه ۲۷ بهمن (۱۶ فوریه) تا ۳۰ بهمن (۱۹ فوریه) کمپانی بلیزارد (Blizzard) از همه دعوت می کند تا تیم خود را جمع کرده و در رویداد آخر هفته رایگان Overwatch در یکی از پلتفرم های PlayStation 4، PC یا Xbox One شرکت کنند.

در این رویداد همه ۲۶ قهرمان به همراه ۱۷ نقشه برای بازیکنان به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. حالت های بازی Custom Games، Quick Play و Arcade نیز باز می باشد. همچنین بازیکنان می توانند ارتقای سطح کنند، جعبه های لوت دریافت کنند، گزینه های مختلف سفارشی را باز کنند و اگر طی این رویداد تصمیم به خریداری Overwatch کنند تمامی پیشرفت های این آخر هفته رایگان برایشان حفظ خواهد شد.

 

فقط مطمعن شوید که از سرور های Sony Entertainment ،Xbox Live و Battle.net بلیزاد اقدام به باز کردن اکانت کنید تا بتوانند از مزایای این رویداد بهره مند شوید.

آخر هفته رایگان Overwatch, Overwatch رایگان بازی کنید,, Overwatch رایگان,آخر هفته Overwatch,بازی Overwatch,Overwatch,آخر هفته رایگان,

زمانبندی شروع رویداد آخر هفته رایگان در برخی از کشور ها

منبع:

Play Overwatch

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات