خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1675330752.4589130878448486328125' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

آغاز کار بازی Shadow of the Clossus با صدرنشینی در چارت انگلستان | گیمر
آغاز کار بازی Shadow of the Colossus با صدرنشینی در چارت انگلستان

آغاز کار بازی Shadow of the Colossus با صدرنشینی در چارت انگلستان

احمد هاتفی ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

عنوان Shadow of the Clossus که بطور انحصاری برای PS4 منتشر شده، در هفته اول عرضه اش، رتبه نخست چارت انگلستان را این هفته بدست آورده است. با گیمر همراه باشید.

 

همانطور که انتظار می رفت بازی Shadow of the Colossus توانست شروع خوبی را در ابتدای راه داشته باشد و فروشش به قدری رسیده است که توانسته صدر چارت کشور انگلستان را این هفته بنام خود ثبت کند.

بازی Shadow of the Clossus که متای ۹۲ را دریافت کرده و نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کرده است، برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ برای کنسول پلی استیشن ۲ منتشر شده بود و این ریمستری از آن عنوان است که بازسازی اش را استودیو Blue Point Games برعهده داشته.

در رده دوم شاهد بازی ورزشی UFC 3 هستیم که هفته گذشته منتشر شده است. این عنوان هفته گذشته هم در اینم جایگاه قرار داشت و تغییری را شاهد نبوده است.

بازی Monster Hunter World که دو هفته پیاپی صدرنشین این چارت بود این هفته دو پله سقوط داشته و خود را در رده سوم این جدول قرار داده است. بازی FIFA 18 نیز همانند چند هفته گذشته این هفته تغییری را در جایگاه خود بوجود نیاورده است و همان رده چهارم را حفظ کرده است.

عنوان GTA V همانند بازی FIFA 18 این هفته هم تغییری در جایگاهش نداشته است و میانه جدول را با سماجت تمام چسبیده است!

بازی Call of Duty: WWII که از اول سال ۲۰۱۸ تنها یکبار صدرنشین این چارت شده است، این هفته نیز نزول سه رده ای داشته و از جایگاه سوم هفته گذشته اش به رده ششم دست یافته است. یکی از عناوینی که همانند فیفا ۱۸ و GTA V جایگاه چند هفتگی اش را حفظ کرده، بازی Mario Kart 8 Deluxe می باشد که در رده هفتم ایستاده است.

در رده هشتم این جدول دیگر عنوان از سری ماریو قرار گرفته است. بازی Super Mario Odyssey هم همانند Mario Kart 8 Deluxe نسبت به هفته گذشته شاهد تغییری در رتبه اش نبوده است و این هفته را با جایگاه ۸ بله اتمام رسانده است.

بازی Assassins Creed: Origins که هفته گذشته به رده پانزدهم سقوط کرده بود، این هفته باز هم در بین ۱۰ بازی پرفروش قرار گرفته و جایگاه نهم را ازآن خود کرده است.

رده دهم این هفته در اختیار بازی The Evil Within 2 قرار گرفته است که برای چندین مدت حتی در بین ۴۰ بازی پرفروش هم قرار نداشت و این هفته به یکباره در جایگاه دهم جای گرفته است.

در ادامه می توانید لیست بازی های پرفروش این هفته (۳ فوریه – ۱۰ فوریه) کشور انگلستان را مشاهده کنید:

  1. Shadow of the Colossus
  2. UFC 3
  3. Monster Hunter World
  4. FIFA 18
  5. GTA V
  6. Call of Duty: WWII
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Super Mario Odyssey
  9. Assassins Creed: Origins
  10. The Evil Within 2

 

معرفی عناوین جدید این هفته:

Shadow of the Colossus

داستان بازی Shadow of the Colossus درباره پسری بنام Wander می باشد که برای نجات جان دختری وارد سرزمین غول ها می شود و باید تمامی غول هایی که مجسمه شان در معبدی که دختر در آن خوابیده است را شکست دهد و هنگامی که این غول ها نابود می شوند، مجسمه شان توسط نوری درهم شکسته می شود.

به گفته سازندگان در استودیو Bluepoint Games بازی تقریبا به طور کامل برای PS4 از نو توسعه داده‌ شده است.

ویژگی‌ های جدیدی در Shadow of the Colossus گنجانده شده است که پیش تر در نسخه اصلی دیده نشده بود؛ ویژگی‌ هایی همچون حالت Photo Mode که به کاربران اجازه می‌ دهد از روند بازی خود تصاویری ثبت کنند.

این بازی در تاریخ ۱۷ بهمن بطور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر گردیده است.

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات