ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Far Cry با رزولوشن ۴K منتشر شد

ویدیو: گیم‌پلی جدید بازی Far Cry با رزولوشن ۴K منتشر شد

احمد هاتفی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

وب سایت IGN به تازگی ویدیویی از بازی Far Cry 5 منتشر کرده که گیم پلی این عنوان را با کیفیت ۴K به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

همیشه شاهد این بوده ایم که سری بازی های فارکرای از کیفیت خوبی بهره مند بوده اند و گرافیک بالای نسخه های متنوع آن یکی از نقاط قوتش مبی باشد.

حال وب سایت آی جی ان ویدیویی با کیفیت ۴K از گیم پلی جدید بازی منتشر کرده است که جلوه های بصری خیره کننده ای را به همراه دارد.

در جریان سری برنامه‌ های IGN First، این وب سایت این بار به سراغ بازی Far Cry 5 رفته و شاهد گرفتن یکی از پایگاه‌ های بازی به سه روش مختلف هستیم.

  1. اولین روش استفاده از اسلحه تک تیرانداز
  2. دومین روش استفاده از مخفی‌ کاری و کشتن بی سر و صدای دشمنان
  3. در انتها، آخرین روش استفاده از اسلحه و استفاده از مواد منفجره است.

همانند سایر نسخه‌ های پیشین فارکرای، در بازی Far Cry 5 نیز برای گرفتن یک پایگاه باید آن را پاکسازی کرده و تمامی دشمنان داخل آن را بکشید، اما نحوه انجام این کار متفاوت بوده و با توجه به شیوه مبارزه‌ ای خود می‌ توانید پایگاه حریف را از آن خود کنید.

نکته قابل توجه که در این ویدیو هم شاهد آن هستیم این است که می‌ توانید از همراهانی کارآمد استفاده کنید؛ در حالت اول «گریس» یک تک تیرانداز حرفه‌ ای است که به‌ سادگی دشمنان را از پای در می‌ آورد، در حالت دوم «بومر» از طریق کمان خود دشمنان را نابود کرده و در سومین حالت، «نیک رایان» یک متخصص مواد منفجره است که به‌ خوبی از تخصصش استفاده می‌ کند.

بازی Far Cry 5 در تاریخ ۷ فروردین برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات