نسخه بعدی Call of Duty توسط استودیو Treyarch ساخته خواهد شد

نسخه بعدی Call of Duty توسط استودیو Treyarch ساخته خواهد شد

احمد هاتفی ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

اکتیویژن پس از شایعات فراوان درباره نسخه بعدی سری COD، تایید کرده است که نسخه بعدی این بازی توسط استودیوی Treyarch ساخته خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

اگر از طرفداران سری کالاف دیوتی باشید حتما استودیو Treyarch را به خوبی می شناسید. استودیویی که از ساخت سری Black Ops برای بازی کالاف به محبوبیت رسید.

چند روزی بود که اطلاعاتی درباره نسخه جدید سری کالاف به گوش می رسید که اکتیویژن اعلام کرد داستان این نسخه در زمان حال خواهد بود و شاهد جنگ های مدرنی خواهیم بود اما دیگر خبری از مبارزات تخیلی نخواهد بود و شاهد نبردهای واقع گرایانه خواهیم بود.

Black Ops 4,Black Ops,Treyarch,Activision,Call of Duty,کالاف دیوتی, نسخه جدید کالاف دیوتی

آخرین عنوان سری Call of Duty، آبان ماه سال ۹۶ با نام Call of Duty: WWII برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر شد و توانست موفقیت های خوبی بدست بیاورد و رقیبی جدی برای Battlefield 1 باشد.

طبق اعلام Activision، نسخه جدید کالاف دیوتی مطابق روال هر سال در سه ماهه چهارم ۲۰۱۸ یعنی بین ماه‌ های اکتبر تا دسامبر (مهر تا دی ۹۷) منتشر خواهد شد. اکتیویژن با اینکه امروز اطلاعات بیشتری در مورد این اثر به اشتراک نگذاشته، اما گفته که بی‌ صبرانه منتظر معرفی بازی و ارائه اطلاعات بیشتر از آن است.

Black Ops 4,Black Ops,Treyarch,Activision,Call of Duty,کالاف دیوتی, نسخه جدید کالاف دیوتی

همچنین در بین شایعات این چند وقته اخیر، شاهد نامگذاری نسخه به Black Ops 4 بودیم که معرفی استودیو Treyarch به عنوان سازنده آن، این شایعه را کمی به واقعیت نزدیک کرده است.

به احتمال زیاد در نمایشگاه E3 2018 خبرهایی از عنوان در کنفرانس اکتیویژن منتشر خواهد شد و بی صبرانه منتظر نسخه جدید این سری محبوب هستیم.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات