آغاز فروش بلیط‌های نمایشگاه E3 2018 از هفته بعد

آغاز فروش بلیط‌های نمایشگاه E3 2018 از هفته بعد

احمد هاتفی ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

سازمان ESA (سرگرمی های نرم افزاری) طی اخبار جدیدی اعلام کرده است که فروش بلیط های مراسم E3 2018 از هفته بعد شروع خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بی شک E3 بزرگ ترین رویداد برای صنعت گیم می باشد که سالانه اخبار بسیاری مهمی در آن در اختیار گیمرها و علاقه مندان قرار می گیرد و همچنین خیل عظیمی از مردم در آن حضور می یابند.

سازمان سرگرمی های نرم افزاری در اخبار جدیدی اعلام کرده است که فروش بلیط های این نمایشگاه از هفته بعد آغاز خواهد شد و کسانی که خواستار سکوهای مناسب هستند باید هر چه سریع تر اقدام کنند.

طبق اعلام انجمن ESA علاقه‌ مندان به حضور در نمایشگاه E3 2018 می‌ توانند از ساعت ۱۲ به وقت منطقه زمانی شرقی روز ۱۲ فوریه (ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران روز ۱۲ بهمن) اقدام به خرید بلیط نمایشگاه مذکور از طریق وب‌ سایت رسمی آن کنند. تا‌ کنون قیمت بلیط‌ ها و تعداد آن‌ ها به صورت رسمی اعلام نشده است، اما انتظار می‌ رود که مشابه سال گذشته باشند.

Game Awawrds,E3 2018,E3,E3 2017,ESA,نمایشگاه E3 2018,تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 2018

با توجه به مشکلاتی که در نمایشگاه سال گذشته روی داده بود، سازمان ESA اعلام کرده است که اقداماتی را برای تکرار نشدن چنین صحنه هایی انجام خواهد داد که برخی از آن ها در زیر آمده است:

اجازه ورود عموم مردم به نمایشگاه E3 2017 باعث شد که علاوه بر فعالان حوزه ویدیو گیم و اصحاب رسانه، ۱‍۵ هزار علاقه‌ مند نیز با جدید‌ترین محصولات صنعت مذکور آشنا شوند؛ اما این اقدام سبب شلوغی بیش از اندازه سالن‌ های نمایشگاه و اختلال در فعالیت‌ های رسانه‌ ای و خبرنگاران شد.

انجمن سرگرمی‌ های نرم‌افزاری برای جلو‌گیری از بروز این اتفاق تصمیم گرفته است که برای پذیرش عموم مردم در این نمایشگاه بازه زمانی تعیین کند. به این تر‌تیب مردم عادی تنها در ساعات خاصی قادر به حضور در نمایشگاه مذکور خواهند بود که این امر باعث شده است ارتباط فعالان صنعت با رسانه‌ ها به دور از شلوغی باشد.

به منظور تطبیق با تعداد افراد حاضر در نمایشگاه، ساعات برپا بودن آن نیز افزایش یافته است. ساعات برپایی نمایشگاه E3 2018 در زیر قابل مشاهده است:

Game Awawrds,E3 2018,E3,E3 2017,ESA,نمایشگاه E3 2018,تاریخ برگزاری نمایشگاه E3 2018

در اخبار مرتبط با نمایشگاه E3، جف کیلی مجری برنامه Game Awards نیز اعلام کرده است که امسال هم برنامه E3 Coliseum را در این نمایشگاه برگزار خواهد کرد. این رویداد برای بار اول در نمایشگاه E3 2017 برپا شد و با پشت صحنه هایی از بازی های God of War و برنامه Inside Bungie توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

نمایشگاه E3 2018 طبق سنت همیشگی در خرداد ماه برگزار خواهد شد و بین روزهای ۲۲ الی ۲۴ برپا خواهد بود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات