آخر هفته بعد Rainbow Six Siege را رایگان تجربه کنید

آخر هفته بعد Rainbow Six Siege را رایگان تجربه کنید

احمد هاتفی ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) به تازگی اعلام کرده است که آخر هفته بعدی، بازی Rainbow Six Siege در تمامی پلتفرم ها رایگان خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

عنوان Rainbow Six Siege چند وقتی است که به محبوبیت فراوانی در بین گیمرها پیدا کرده است و به یکی از عناوین بتل رویال پرمخاطب تبدیل شده است.

یوبیسافت برای تشویق گیمرها برای خرید این عنوان، بازی را برای آخر هفته بعد رایگان اعلام کرده اند تا کسانی که قصد تست این عنوان را دارند، این فرصت را بدست بیاورند.

این دسترسی محدود و رایگان برای کاربران U Play از تاریخ ۲۶ بهمن‌ ماه (۱۵ فوریه) آغاز می‌ شود و تا یکم اسفندماه (۲۰ فوریه) ادامه خواهد داشت. همچنین این بازی در PC از ۲۶ تا ۲۹ بهمن (۱۵ تا ۱۸ فوریه)، در پلی‌ استیشن ۴ از ۲۶ بهمن تا ۱ اسفند (۱۵ تا ۲۰ فوریه) و در ایکس‌ باکس وان از ۲۶ تا ۳۰ بهمن (۱۵ تا ۱۹ فوریه) به رایگان قابل تجربه خواهد بود.

 

همچنین اعلام شده است اگر پس از تجربه‌ ی رایگان این بازی تصمیم به خرید آن بگیرید، پیشرفت‌ های شما به نسخه کامل بازی منتقل خواهد شد.

اولین اپراتور بازی در سال سوم Operation Chimera خواهد بود که در تاریخ ۳۰ بهمن‌ (۱۹ فوریه) از طریق سرورهای آزمایشی در دسترس کاربران PC قرار می‌ گیرد و در تاریخ ۱۵ اسفند‌ ماه (۶ مارس) برای تمام پلتفرم‌ های بازی منتشر خواهد شد.

 

همچنین حالت چندنفره Outbreak در تاریخ ۱ اسفندماه (۲۰ فوریه) از طریق سرورهای آزمایشی برای کاربران رایانه های شخصی قابل بازی خواهد بود و پس از آن در بازه زمانی ۱۵ اسفند ۹۶ تا ۴ فروردین (۶ مارس تا ۳ آوریل) در کلیه پلتفرم‌ ها در دسترس قرار می‌ گیرد.

جزئیات بیشتر اپراتور Chimera و رویداد Outbreak در تاریخ ۲۷ تا ۲۹ بهمن‌ ماه (۱۶ تا ۱۸ فوریه) در جریان فینال Six Invitational اعلام می‌ شود.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات