نمرات بازی UFC 3 مشخص شد

نمرات بازی UFC 3 مشخص شد

احمد هاتفی ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

الکترونیک آرتز به تازگی جدیدترین نسخه بازی UFC را منتشر کرده است که توانسته نمرات خوبی را از دید منتقدان دریافت کند. با گیمر همراه باشید.

 

EA Sports UFC 3

UFC 3,UFC,EA,MMA,EA Sports,متای بازی ufc 3, متاکریتیک بازی ufc 3

UFC از آن دسته ورزش هایی است که باب میل هرکسی نیست و خشونت بسیاری را به همراه دارد ولی در چندساله اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و انقدر محبوب شده است که الکترونیک آرتز شروع به ساخت نسخه های مختلف آن کرده است.

روز جمعه (۱۳ بهمن) جدیدترین نسخه این سری با عنوان EA Sports UFC 3 منتشر شد و توانست متای خوبی را دریافت کند و نظر منتقدان را جلب کند.

UFC 3,UFC,EA,MMA,EA Sports,متای بازی ufc 3, متاکریتیک بازی ufc 3

در حالی که الکترونیک آرتز در سری بازی‌ هایی مثل FIFA سراغ موتور فراست‌ بایت رفته و در بازی EA Sports UFC 3 کماکان از موتور قدیمی‌ تر بازی‌ های ورزشی این شرکت یعنی ایگنایت استفاده کرده است. با این حال بازی در نمایش‌ های خود گرافیک نسبتا خوبی داشته و نمی‌ توان این مساله را یک ایراد برای این اثر دانست.

اصلی‌ ترین تفاوت این بازی در مقایسه با نسخه‌ های قبلی سری، اضافه شدن یک بخش Career با نام G.O.A.T است که در آن، در نقش یک مبارز تازه‌ کار قرار می‌ گیرید و باید به مرور زمان مراحل پیشرفت و ترقی را طی کنید.

UFC 3,UFC,EA,MMA,EA Sports,متای بازی ufc 3, متاکریتیک بازی ufc 3

G.O.A.T مشابه بخش داستانی برخی از دیگر بازی‌ های ورزشی کمپانی EA، در این قسمت فعالیت شما فقط به مبارزه کردن خلاصه نمی‌ شود و باید مثلا سعی کنید تعداد فالوور‌های خودتان را در شبکه‌ های اجتماعی افزایش دهید یا با اقداماتی، محبوبیت بیشتری به دست بیاورید.

همانند دیگر عناوین ورزشی کمپانی الکترونیک آرتز که از یک ستاره به عنوان طرح روی جلد بازی استفاده می کند، در عنوان UFC نیز از Conor McGregor استفاده شده است که در این مدت اخیر توانسته به ستاره این ورزش تبدیل شود و همچنین حمایت های گسترده ای را از این بازی ویدیویی داشته است.

UFC 3,UFC,EA,MMA,EA Sports,متای بازی ufc 3, متاکریتیک بازی ufc 3

در ادامه می توانید نقد بازی EA Sports UFC 3 را از دید سایت های معتبر جهان مشاهده کرد و همچنین نمرات آن را نظاره کنید.

گیم‌اینفورمر: ۸۸ از ۱۰۰

UFC 3 بر پایه همان ویژگی‌ هایی بنا شده که در نسخه‌ های قبلی معرفی شده بودند و یک سری المان جدید هم در بازی شاهد هستیم که کمک زیادی به بهتر شدن آن کرده‌ اند.

در واقع UFC 3 در تمامی بخش‌ هایش یک تجربه عالی از مبارزات MMA ارائه می‌ کند و فرقی نمی‌ کند که در آن یک مبارزه ساده در برابر یک دوست را تجربه کنید یا اینکه سراغ یک مبارزه در بخش داستانی بروید؛ چرا که بازی در هر حالتی بسیار لذت‌ بخش است. UFC 3 موفق شده کاری کند که وارد شدن به زمین مبارزه‌ های MMA کار بسیار لذت‌ بخشی باشد.

فوربس: ۸۴ از ۱۰۰

الکترونیک آرتز تلاش زیادی کرده تا عمق خوبی به بازی UFC 3 بدهد و ویژگی‌ های مختلف آن را بهبود ببخشد و در این راه هم موفق شده است. به همین دلیل هم UFC 3 بهترین نسخه این سری تا به امروز است.

البته یک سری اشتباهات و ایراد‌های کوچک باعث می‌ شوند تا نتوانیم آن را تجربه‌ ای کاملا بی‌ نقص معرفی کنیم، اما در مجموع، شاهد بازی بسیار ارزشمندی هستیم.

گیم‌اسپات: نمره اولیه ۸۰

UFC 3 یک تجربه هیجان‌ انگیز و جذاب از مبارزات MMA ارائه می‌ کند؛ تجربه‌ ای که بازی کردن آن لذت خاصی دارد و مبارزه‌ هایش دقیقا مانند مبارزه‌ های واقعی، غیرقابل پیش‌بینی هستند و به همین دلیل هم باید دقت زیادی در جریان نبرد‌ها داشته باشید.

آی‌جی‌ان: ۷۵ از ۱۰۰

الکترونیک آرتز تلاش زیادی کرده تا در UFC 3 مشکلات و ایراد‌های نسخه قبلی را برطرف کند و در این راه اقدامات خوبی هم مثل سیستم مبارزه و ضربه‌ زنی جدید و بهبود بخش Career را شاهد هستیم.

با این حال بازی هنوز هم یک سری مشکلات دارد و مثلا شاهد ایراد‌های فیزیکی یا انیمیشن‌ های مشکل‌ دار هستیم و حالت آلتیمیت تیم-مانند بازی هم تجربه جالبی به شمار می‌ رود. با در نظر گرفتن این مشکلات، می‌ توان گفت که UFC 3 بهترین تجربه ممکن را ارائه نمی‌ کند، اما در بین نسخه‌ های این سری، بهترین تا به امروز است.

پالی‌گان: ۷۵ از ۱۰۰

حتی با وجود اینکه سازندگان مانند نسخه قبلی تلاش زیادی برای ساده‌ تر کردن مکانیزم‌ های گیم‌ پلی بازی انجام داده‌ اند، اما UFC 3 از آن دست آثار ورزشی‌ ای است که به هیچ وجه نمی‌ توان ساده با آن ارتباط برقرار کرد و مکانیزم‌ های مختلفش را یاد گرفت.

در واقع برای اینکه بتوانید در این بازی موفق ظاهر شوید، باید زمان زیادی را به آن اختصاص دهید و خصوصیات مبارز خودتان را تمام و کمال بشناسید. به همین دلیل هم بازی بیشتر مناسب افرادی است که علاقه زیادی به مبارزات MMA دارند و از حوصله کافی برای یاد گرفتن ویژگی‌ های بازی و دلسرد نشدن در برابر شکست‌ ها هم برخوردار هستند.

هاردکور گیمر: ۷۰ از ۱۰۰

UFC 3 تا به امروز بهینه‌ ترین نسخه این سری به شمار می‌ رود و در آن کمتر شاهد باگ‌ های مسخره یا ایراد‌های فنی آزاردهنده هستیم. به همین دلیل هم با اینکه UFC 3 تغییرات خیلی زیادی در مقایسه با نسخه قبلی نداشته، اما متعادل‌ ترین و بهینه‌ ترین تجربه ممکن برای طرفداران این مجموعه به شمار می‌ رود.

 

میانگین نمرات بازی UFC 3

متاکریتیک: ۷۹

اوپن کریتیک: ۷۹

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات