ویدیو: معرفی بازی The Town of Light: Deluxe Edition برای نینتندو سوییچ

ویدیو: معرفی بازی The Town of Light: Deluxe Edition برای نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی ترسناک The Town of Light با انتشار تریلری خبر از انتشار نسخه دیلاکس این عنوان برای کنسول نینتندو سوییچ داده اند. با گیمر همراه باشید.

 

سال ۲۰۱۶ بود که استودیو LKA و کمپانی Wired Products یک بازی ترسناک با ضمیمه روان پریشانه منتشر کردند که خیلی زود توانست طرفداران ژانر وحشت را به سمت خود جذب کند.

این بازی سال گذشته برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One منتشر شد و در سال ۲۰۱۶ در اختیار کاربران رایانه های شخصی قرار گرفته بود. نسخه Deluxe Edition بازی The Town of Light به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی به فروش خواهد رسید که این نسخه تنها در انحصار کنسول نینتندو سوییچ می باشد.

نسخه دیلاکس بازی شامل تمامی محتویاتی است که تا بحال برای نسخه های کنسولی و رایانه های شخصی منتشر شده است و آمده است یک عنوان کامل را برای کاربران نینتندو سوییچ ارائه دهد.

The Town of Light,Wired Products,LKA,The Town of Light: Deluxe Edition,Horror Games,نسخه نینتندو سوییچ بازی The Town of Light,انتشار بازی The Town of Light برای کنسول نینتندو سوییچ

بر اساس گفته های توسعه دهندگان این بازی به گیمرها اجازه می دهد تا بیشتر در مورد  Volterra و بیمارانش بدانند؛ همان چیزی که هدف اصلی بازی می باشد.

آقای «Leo Zullo»، مدیرعامل Wired Productions درباره انتشار بازی The Town of Light برای کنسول نینتندو سوییچ گفته است:

«ما با انتشار بازی The Town of Light در سرتاسر جهانی پشتیبانی شدیم و خیلی خوشحال هستیم که به همکاری خود با استودیو LKA ادامه می دهیم و بازی The Town of Light را به ارمغان می آوریم.

The Town of Light بازی ای است که به گیمر این امکان را می دهد تا بحث مفیدی را که در موضوع آن گنجانده شده است دنبال کند و اتفاقات بزرگی برایش رخ دهد.»

 

رئیس استودیو LKA، آقای «Luca Dalcò» در رابطه با همکاری شان با کمپانی Wired Products گفته است:

«ما بازی The Town of Light را برای سلامتی روانی تولید کرده ایم. دوباره بازی کردن این عنوان به نرخ فریم بالاتر این اجازه می دهد تا مرحله را ادامه دهید و به پایان برسانید. ارتباط ما با کمپانی Wired Products باعث می شود تا با قدرت زیادی به کارمان ادامه دهیم.»

عنوان The Town of Light: Deluxe Edition در بهار سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات