ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Hollow Knight بر روی کنسول نینتندو سوییچ

ویدیو: اولین گیم‌پلی بازی Hollow Knight بر روی کنسول نینتندو سوییچ

احمد هاتفی ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Team Cherry در اخبار جدیدی گیم پلی نسخه نینتندو سوییچ بازی Hollow Knight را منتشر کرده و اطلاعاتی را نیز عرضه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Hollow Knight یکی از بازی های مستقل برجسته در سال ۲۰۱۷ می باشد که خیلی زود توانست محبوبیت فراوانی بین منتقدان و گیمرها پیدا کرد.

حال استودیو Team Cherry که چند وقت پیش نسخه نینتندو سوییچ این بازی محبوب را تایید کرده بود، تریلری از اولین گیم پلی آن منتشر ساخته است که حس و حال بازی بر روی این کنسول هیبریدی را به نمایش می گذارد.

سازندگان این عنوان با انتشار این تریلر اخباری را درباره روند تهیه بازی نیز گزارش داده اند و اعلام شده است که فعلا بازی آمادگی برای انتشار را ندارد اما در ویدیو به خوبی دیده می شود که تیم سازنده پیشرفت های چشمگیری داشته و توانسته درون مایه بازی را حفظ کند.

در حال حاضر توسعه‌ دهندگان تلاش می‌ کنند تا اطمینان حاصل شود که بازی روی نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌ شود و بسیاری از اشکالاتی که در مرحله آزمایش تضمین کیفیت وجود داشت، مرتفع شده باشد.

  • گیم‌ پلی بازی Hollow Knight

 

استودیو Team Cherry همچنین اعلام کرد که نسخه نینتندو سوییچ بازی میزبان تغییراتی خواهد بود که این تغییرات از طریق یک آپدیت در دسترس کاربران PC، مک و لینوکس نیز قرار می‌ گیرد و به این ترتیب تعادل بین تمام نسخه‌ های بازی برقرار خواهد شد.

این استودیو در ادامه اظهار داشت که پس از انتشار نسخه نینتندو سوییچ شاهد یک بسته گسترش‌ دهنده رایگان برای بازی خواهیم بود که Gods & Glory نام دارد.

استودیو Team Cherry در توضیحات بسته الحاقی Gods & Glory گفته است که:

Gods & Glory سومین محتوای اضافی بازی پس از بسته The Grimm Troupe و بسته Hidden Dreams است که سال ۲۰۱۷ در دسترس قرار گرفت. این بسته گسترش‌ دهنده یک کاراکتر، یک ماموریت همراه با باس‌ ها و آهنگ‌ های تازه، یک حالت جدید و موارد دیگری را به همراه می‌ آورد.

 

  • بسته الحاقی Gods & Glory بازی Hollow Knight

 

فعلا اطلاعات بیشتری از حالت جدید در دست نیست و تنها می‌ دانیم که این حالت پس از به اتمام رساندن داستان بسته Gods & Glory در دسترس خواهد بود و یکی از حالت‌ های درخواست‌ شده و کلاسیک این ژانر به حساب می‌ آید.

بازی Hollow Knight در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های PC ،Mac و Linux منتشر شده و در اوایل سال ۲۰۱۸ برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات