تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 اعلام شد

تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 اعلام شد

احمد هاتفی ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

Red Dead Redemption 2 یکی از عناوین مورد انتظار سال ۲۰۱۸ می باشد که بالاخره راک استار گیمز سکوت خود را شکست و تاریخ عرضه آن را مشخص کرد. با گیمر همراه باشید.

 

بالاخره پس از انتظارات فراوان، استودیو راک استار گیمز سکوت خود را شکست و اعلام کرد که بازی Red Dead Redemption 2 در آبان ماه سال ۹۷ روانه بازار خواهد شد.

ابتدا قرار بود این غول صنعت گیم در سال ۲۰۱۷ منتشر شود اما راک استار اعلام کرد انتشار بازی تاخیر چندماهه خورده است و گیمرها باید تا سال ۲۰۱۸ منتظر باشند.

Red Dead Redemption 2,Red Dead Redemption,Rock Star Games,Rockstar,RDR 2,تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption,تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2

همچنین شرکت Rock Star Games در مورد تاریخ انتشار بازی بیانیه ای را منتشر کرده است که به شرح زیر می باشد:

«ما از اینکه اعلام می‌ کنیم بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ ۲۶ اکتبر منتشر خواهد شد هیجان‌ زده هستیم. البته از تمامی افرادی که بابت این تاخیر ناراحت شدند عذرخواهی می‌ کنیم.

ما امیدوار بودیم که بازی را زودتر منتشر کنیم، اما به زمان بیشتری برای بهبود آن نیاز داشتیم. امیدواریم زمانی که بازی منتشر شد، شما هم با ما هم‌ عقیده باشید که Red Dead Redemption 2 ارزش این میزان صبر کردن را داشت.»

همانطور که در متن بالا خواندید تاریخ دقیق بازی  ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ می باشد که مصادف با ۴ آبان ۹۷ است.

بازی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم های Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد ولی تا بحال نسخه رایانه های شخصی آن از طرف راک استار تایید نشده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات