نمرات بازی Dragon Ball FighterZ مشخص شد

نمرات بازی Dragon Ball FighterZ مشخص شد

احمد هاتفی ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

Dragon Ball FighterZ عنوان مبارزه ای می باشد که با استقبال گرم گیمرها مواجه بوده و توانسته نمرات خوبی را از سایت های معتبر جهان دریافت کند. با گیمر همراه باشید.

 

Dragon Ball FighterZ

  • سازنده: Arc System Works
  • ناشر: باندای نامکو
  • پلتفرم: PC ،PS4 و Xbox One
  • سبک: مبارزه‌ ای

Dragon Ball FighterZ,Dragon Ball,Arc System Works,Bandai Namco,Metacritic,نمرات بازی Dragon Ball FighterZ,متا بازی Dragon Ball FighterZ

بازی Dragon Ball FighterZ ساخته استودیو Arc System Works می باشد که قبل این ساخت بازی هایی مثل Guilty Gear را در کارنامه خود دارد. عنوان Dragon Ball FighterZ یک بازی فایتینگ می باشد که از انیمه های و مانگا‌های مشهور درگون بال می باشد.

این بازی بیشتر با شیوه مبارزات شرقی تلفیق شده است ولی توانسته بسیاری از گیمرهای غربی را نیز راضی کند و در چند روز ابتدایی عرضه اش فروش خوبی را برجای بگذارد و نمرات خوبی را از سوی منتقدین دریافت کند.

Dragon Ball FighterZ,Dragon Ball,Arc System Works,Bandai Namco,Metacritic,نمرات بازی Dragon Ball FighterZ,متا بازی Dragon Ball FighterZ

بازی Dragon Ball FighterZ توسط کمپانی باندای نامکو هم منتشر شده، یک بازی مبارزه‌ای دو و نیم بعدی است که گیم‌ پلی خاص و جالبی دارد. در این بازی گیمر امکان انتخاب سه شخصیت را برای تیم خودش دارد که در این بین یکی از شخصیت‌ ها نقش کاراکتر اصلی را ایفا می‌ کند و البته هر زمان که گیمر بخواهد، می‌ تواند آن را با یکی دیگر از شخصیت‌ ها تعویض کند.

علاوه بر این گیمر می‌ تواند از یک کاراکتر تیمش هم برای انجام برخی حرکات خاص و ویژه و کمبو‌ های مخصوص کمک بگیرد و در واقع حرکاتی ترکیبی را روی حریف پیاده کند.

این بازی همچنین با موتور آنریل ۴ ساخته شده و از حالت‌ های مبارزه تک‌ نفره و چندنفره رقابتی هم پشتیبانی می‌ کند.

Dragon Ball FighterZ,Dragon Ball,Arc System Works,Bandai Namco,Metacritic,نمرات بازی Dragon Ball FighterZ,متا بازی Dragon Ball FighterZ

بازی Dragon Ball FighterZ در تاریخ ۶ بهمن ۱۳۹۶ برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One منتشر شده است.

در ادامه می توانید نقد بازی Dragon Ball FighterZ را از دید سایت های معتبر جهان مشاهده کرد و همچنین نمرات آن را نظاره کنید.

گیم‌اینفورمر: ۹۳ از ۱۰۰

Dragon Ball FighterZ به شکلی عالی پیچیدگی و سادگی را در کنار هم ارائه می‌ کند و به همین دلیل هم بازیکنان تازه‌ کار می‌ توانند ساعت‌ ها بازی را برای یاد گرفتن مکانیسم‌ هایش تجربه کنند و بازیکنان حرفه‌ ای هم می‌ توانند از یک تجربه مبارزه‌ ای ناب لذت ببرند.

به‌شخصه پس از سپری کردن ساعت‌ های طولانی در حالت‌ های تمرینی، تک‌ نفره و چندنفره بازی، هنوز هم هیجان زیادی برای بازی کردن Dragon Ball FighterZ دارم و از بازی کردن این اثر لذت زیادی می برم.

گیم‌اسپات: ۹۰ از ۱۰۰ (نمره نهایی نمی باشد و احتمال تغییر وجود دارد)

با اینکه Dragon Ball FighterZ آنقدر المان جذاب و پیچیدگی خاص دارد که بتواند طرفداران بازی‌ های مبارزه‌ای را راضی کند، اما این اثر در اصل برای جلب رضایت طرفداران سری Dragon Ball خلق شده و البته تجربه‌ ای است که حتی اگر با این سری آشنا نباشید هم از بازی کردن آن لذت خواهید برد.

بازی‌ های پیشین مرتبط با این سری صرفا با ارائه تعداد زیادی شخصیت، قصد تبدیل شدن به اثری ممتاز را داشتند که گاهی هم در این راه شکست خورده‌ اند، اما Dragon Ball FighterZ به جای پرداختن به این مساله، سعی کرده تا آن ویژگی‌ های خاص و متمایز انیمه‌ های درگون بال را به مدیوم بازی منتقل کند و همین هم عامل اصلی موفقیت بازی است.

در مجموع Dragon Ball FighterZ بازی‌ ای است که می‌ تواند به‌ راحتی هم‌ رده بهترین بازی‌ های سبک خودش قرار بگیرد.

هاردکور گیمر: ۹۰ از ۱۰۰

Dragon Ball FighterZ گیم‌ پلی واقعا عالی‌ دارد و به‌ خوبی حس و حال انیمه‌ های درگون بال را القا می‌ کند. در مجموع Dragon Ball FighterZ نه‌ تنها برای طرفداران این مجموعه ژاپنی که برای همه علاقه‌ مندان به بازی‌ های مبارزه‌ ای اثری است که حتما باید آن را تجربه کنند.

آی‌جی‌ان: ۸۵ از ۱۰۰

Dragon Ball FighterZ به دلیل مکانیسم‌ های گیم‌ پلی ساده‌ای که دارد، یک اثر عالی برای افرادی است که دوست دارند وارد جهان بازی‌ های مبارزه‌ ای شوند.

فرقی هم نمی‌ کند که طرفدار سری درگون بال باشید یا خیر؛ Dragon Ball FighterZ در هر حالت تجربه‌ ای عالی به شمار می‌ رود. به‌ علاوه در کنار این سادگی تجربه بازی، Dragon Ball FighterZ آنقدر هم عمق و پیچیدگی برای افراد حرفه‌ای دارد که بتواند برای این گروه از کاربران هم تجربه‌ ای سرگرم‌کننده باشد.

گیمزرادار: ۸۰ از ۱۰۰

Dragon Ball FighterZ به‌ خوبی به منبع الهامش (انیمه و مانگای دراگون بال) وفادار است و از طرف دیگر جزو بازی‌ های مبارزه‌ ای دو بعدی خیلی خوب دسته‌ بندی می‌ شود. البته اینکه این بازی تا چه زمانی بتواند سرگرم‌ کننده باشد، سوالی است که پاسخ آن به میزان علاقه شما به سری دراگون بال بستگی دارد.

میانگین نمرات بازی Dragon Ball FighterZ

متاکریتیک: ۸۸

اوپن کریتیک: ۸۷

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات