ویدیو: تاریخ انتشار بازی God of War معلوم شد

ویدیو: تاریخ انتشار بازی God of War معلوم شد

احمد هاتفی ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

بالاخره پس از شایعات فراوان امروز سونی با انتشار تریلری جدید از بازی خدای جنگ، تاریخ انتشار مورد انتظارترین عنوان سال ۲۰۱۸ را مشخص کرد. با گیمر همراه باشید.

 

پس از شایعات فراوان درباره تاریخ انتشار بازی God of War، بالاخره سونی رسما تاریخ انتشار این بازی را ۳۱ فروردین ۹۷ اعلام کرد.

بازی God of War برای اولین بار در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد و در سال های بعد شاهد انتشار تریلرها و اطلاعات کمی در این باره بودیم. حال پس از انتظارات فراوان،در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ شاهد بازگشت با شکوه کریتوس خواهیم بود که این بار سرزمین اسکاندیناوی را برای خود انتخاب کرده است.

God of War,Santa Monica,Kratos,E3,Cory Barlog,تریلر,تریلر بازی

همچنین علاوه بر انتشار تاریخ عرضه بازی، تریلری منتشر شده است که صحنه های مختلف بازی را به تصویر می کشد. در این تریلر ویژگی های پیش خرید بازی نیز اعلام می شود.

کسانی که هریک از نسخه‌ های بازی God of War را پیش‌خرید کنند، سه پوسته مخصوص سپر کریتوس دریافت خواهند کرد که با استفاده از آن‌ ها، می‌ توانند ظاهر این سپر را تغییر دهند. همچنین این بازی در چند نسخه با قیمت‌ های مختلف منتشر خواهد شد.

God of War,Santa Monica,Kratos,E3,Cory Barlog,تریلر,تریلر بازی

نسخه کالکتور معمولی بازی، قیمتی ۱۳۰ دلاری خواهد داشت و شامل یک مجسمه ۹ اینچی از کریتوس و پسرش، قاب فلزی بازی، نقشه پارچه‌ ای، یک طرح گرافیکی زیبا، دو مجسمه کوچک و تعداد زیادی محتوای دیجیتالی می‌ شود.

نسخه Stone Mason این بازی قیمتی معادل ۱۴۰ دلار دارد و علاوه بر تمامی محتویات نسخه کالکتور، شامل چند آیتم فیزیکی دیگر مثل یک انگشتر، یک مجسمه به شکل اسب، یک مجسمه به شکل سر یک ترول و یک مجسمه دیگر می‌ شود و یک سپر مخصوص هم به‌ عنوان محتوای داخل بازی ارائه می‌ کند.

God of War,Santa Monica,Kratos,E3,Cory Barlog,تریلر,تریلر بازی

در نهایت اطلاعات نسخه دیلاکس دیجیتالی بازی اعلام شده است:

  • قیمت: ۷۰ دلار
  •  شامل یک سری محتویات دیجیتالی مثل کتابچه هنری دیجیتالی
  • یک کمیک با محوریت God of War
  • یک تم متحرک برای کنسول
  • یک زره و سپر قابل استفاده در بازی

در کنار این نسخه‌ های مخصوص، نسخه معمولی بازی هم با قیمت ۶۰ دلار قابل خرید است.

همچنین چند روز پیش بود که کوری بارلوگ اعلام کرد بازی هیچ سیزن پسی نخواهد داشت و بازی بدون مشکل اجرا می شود.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی God of War را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

Playstation.Blog

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات