تاریخ انتشار بازی Age Of Empires: Definitive Edition معلوم شد

تاریخ انتشار بازی Age Of Empires: Definitive Edition معلوم شد

احمد هاتفی ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی مایکروسافت در جدیدترین اخبار خود تاریخ انتشار بازی Age Of Empires: Definitive Edition را اعلام کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Age Of Empires یکی از محبوب ترین عناوین استراتژیک و ریشه دار صنعت گیم می باشد که به تازگی کمپانی مایکرو سافت اعلام کرده بود نسخه جدیدی از این سری در راه است.

سپس معلوم شد که نسخه جدید این سری Age Of Empires: Definitive Edition نام دارد و در واقع نسخه ی بهبود یافته قسمت اول این سری بازی ها می باشد. بازی Age Of Empires: Definitive Edition ابتدا قرار بود در مهرماه سال ۹۶ منتشر شود اما چند روز قبل از عرضه بازی همه چیز عوض شد و مایکروسافت اعلام کرد که تاریخ انتشار بازی به تعویق افتاده است و علاقه مندان باید تا سال ۲۰۱۸ صبر کنند.

Age Of Empires: Definitive Edition,Age Of Empires,Microsoft,PC,Age Of Empires IV,مایکروسافت,نسخه جدید بازی Age Of Empires 3, Age Of Empires II,Age Of Empires

همانطور که گفتیم عنوان Age Of Empires: Definitive Edition نسخه بهبود یافته می باشد و از لحاظ بصری و صوتی پیشرفت های چشمگیری را داشته و گرافیک بازی در حد عناوین امروزی می باشد. همچنین برخی مراحل بازی و بخش های مختلف از نو طراحی شده اند.

یکی دیگر از تغییرات عنوان Age Of Empires: Definitive Edition این است که در بخش داستانی بازی، پیش از آغاز هر مرحله شاهد روایت صوتی وقایع آن مرحله خواهیم بود که در نسخه اصلی این ویژگی وجود نداشت و همچنین سازندگان، یک موسیقی کاملا جدید هم برای بازی ساخته‌ اند.

Age Of Empires: Definitive Edition,Age Of Empires,Microsoft,PC,Age Of Empires IV,مایکروسافت,نسخه جدید بازی Age Of Empires 3, Age Of Empires II,Age Of Empires

امکان ساخت مراحل با استفاده از ادیتور بازی و به اشتراک گذاری آن‌ ها، رابط کاربری جدید و تغییراتی در گیم‌ پلی که البته به هسته اصلی آن آسیبی وارد نمی‌ کنند هم از دیگر ویژگی‌ های بازی Age Of Empires: Definitive Edition هستند.

بازی Age Of Empires: Definitive Editionدر تاریخ ۱ اسفند در دسترس کابران PC خواهد بود.

همچنین مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه بهبود یافته عناوین Age Of Empires II و Age Of Empires III را نیز در دست ساخت دارد و همچنین نسخه جدید این سری Age Of Empires IV نام دارد؛ اما تا کنون تاریخ عرضه هیچ یک از این عناوین فاش نشده است.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات