ویدیو: گیم‌پلی بخش Co-Op بازی Far Cry 5

ویدیو: گیم‌پلی بخش Co-Op بازی Far Cry 5

احمد هاتفی ۲۶ دی ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین اخبار عنوان Far Cry 5، یوبیسافت گیم پلی بخش چندنفره آن را منتشر کرده است که شاهد برخی از شخصیت های بازی نیز هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۸، بازی فارکرای ۵ می باشد که جنجالی تر از همیشه معرفی شده است و این بار پای اختلافات مذهبی هم به این سری باز شده است که آن را بسیار جذاب می کند.

کمپانی یوبیسافت به تازگی تریلری از بخش چند نفره (Co-Op) بازی Far Cry 5 منتشر ساخته است. در بخش چند نفره بازی فارکرای تا ۶۵ بازیکن خواهند توانست بطور همزمان به تجربه بازی بپردازند؛ این در حالی است که نسخه های پیشین این سری تنها قابلیت بازی بین ۱۸ الی ۲۰ نفر را به طور همزمان داشتند.

ESRB,Far Cry 5,Far Cry,Ubisoft,تریلر,تاریخ انتشار بازی far cry 5,فارکرای,یوبیسافت,فارکرای 5, تاریخ انتشار بازی فارکرای 5,بخش چند نفره بازی فارکرای 5, بخش چند نفره بازی far cry 5, بخش co-op بازی فارکرای 5, بخش coop بازی فارکرای 5

هریک از این کاراکترها دارای ویژگی های منحصر به فرد خود خواهند بود.

همچنین در این ویدیو مشخص می شود که گیم پلی بخش چند نفره بازی Far Cry 5 همانند عنوان فارکرای ۴ می باشد؛ یعنی اینکه یکی از گیمرها می تواند با خودرو به محل درگیری برود و گیمر دیگر با هلیکوپترش او را پوشش دهد و از او محافظت کند.

از اخبار جدید بازی Far Cry 5 می توان به درجه بندی سنی آن توسط سازمان ESRB اشاره کرد که به آن درجه M را داده است و به شدت برای افراد زیر ۱۷ سال توصیه نمی شود.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی فارکرای ۵ را با محوریت بخش Co-Op آن را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات