توضیحات کمپانی Bluepoint درباره ریمستر بازی‌های قدیمی

توضیحات کمپانی Bluepoint درباره ریمستر بازی‌های قدیمی

احمد هاتفی ۲۴ دی ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Bluepoint به تازگی ویدیویی را منتشر کرده و توضیحاتی را درباره روند ساخت ریمستر بازی های ویدیویی قدیمی داده است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی Bluepoint یکی از معروف ترین و ماهرترین استودیوهایی است که در زمینه ساخت ریمستر بازی های ویدیویی تبحر خاصی دارد و شاید بتوان این ادعا را از ساخته های قبلی اش فهمید.

این کمپانی ساخت ریمستر بازی های Uncharted: The Nathan Drake Collection، بازی Gravity Rush و نیز بازی God of War را در کارنامه خود دارد. بیشتر عناوین ریمستر شده زیاد مورد توجه قرار نمی گیرند و تعداد اندکی می توانند به موفقیت دوباره دست یابند، اما در این بین نباید مهارت کمپانی Bluepoint را در خلق یک اثر ریمستر شده نادیده گرفت.

با توجه به این که در سال ۲۰۱۸ شاهد عناوین ریمستر شده مختلفی از جمله بازی Shadow of the Colossus، سه گانه دارک سولز و بسیاری دیگر خواهیم بود، کمپانی سونی ویدیویی را از اعضای Bluepoint منتشر کرده است که توضیحاتی را درباره عناوین ریمستر شده بیان می کنند.

در این ویدیو روند کار بر روی آخرین ساخته استودیو Bluepoint، یعنی بازی Shadow of the Colossus نشان داده می شود.

در این ویدئو یکی از اعضای کمپانی Bluepoint به نام رندل لاو (Randall Lowe) از روش خاص و منحصر به‌ فردی که این کمپانی برای ساخت هرکدام از ریمسترهای خود به‌کار برده است، می‌ گوید. کمپانی بلوپوینت معمولاً سعی دارد با اضافه کردن المان‌ های جدید به بازی‌ های قدیمی، نسخه جدید و منحصر به‌ فرد خود از آن بازی‌ ها را ارائه کند.

Bluepoint,Bluepoint Games,Shadow of the Colossus,Dark Souls,God of War,ریمستر بازی های ویدیویی,ریمستر بازی Shadow Of The Colossus,تاریخ انتشار بازی Shadow of the Colossus,تاریخ انتشار ریمستر بازی Shadow of the Colossus,پلی استیشن 4,بازی های ریمستر پلی استیشن 4,بازی های ریمستر شده,ریمستر,بلوپوینت

هرچند برای انجام این‌ کار و اعمال هرگونه تغییر، اعضای تیم ابتدا باید تحقیقات گسترده‌ ای پیرامون نسخه اصلی بازی انجام دهند تا این تغییرات ایجاد شده با نسخه اصلی بازی نیز هم‌خوانی داشته باشند.

علاوه بر نکات یاد شده، این ویدیو اطلاعاتی را در اختیار علاقه مندان به عناوین ریمستر شده قرار می دهد. ریمستر بازی محبوب Shadow of the Colossus در تاریخ ۱۷ بهمن (۶ فوریه ۲۰۱۸) برای کنسول PS4 و PS4 Pro منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات