گیم‌تیوب: عکس العمل افراد مسن به بازی Skyrim VR

گیم‌تیوب: عکس العمل افراد مسن به بازی Skyrim VR

پویا سیف دوست ۱۹ دی ۱۳۹۶ نظرات

بازی های ویدیویی هرچقدر هم ظاهر رنگارنگ و انیمیشن مانند هم که داشته باشند، باز هم می توانند مورد پسند همه اقشار یک جامعه واقع شوند. در این ویدیو قرار است افراد مسن اقدام به تجربه بازی Skyrim VR کنند. همراه گیمر باشید.

 

سری بازی های Elder Scrolls با داشتن تاریخچه طولانی و وسعت فوق عریض درون بازی از محبوبیت بسیاری برخوردار است. این محبوبیت به جایی رسید که سازندگان تصمیم گرفتند که نسخه آخر این بازی یعنی The Elder Scrolls V: Skyrim را بهینه کرده و نسخه Remastered را عرضه کنند. بعد از نسخه Remastered نیز در اقدامی از طرف کمپانی بتسدا (Bethesda) از تریلر واقعیت مجازی بازی Skyrim پرده برداشته شد که همه را به خود معطوف ساخت. شما قرار است تا با هدست واقعیت مجازی به داخل بازی Skyrim رفته و آن را به صورت واقعی انجام دهید، اما واقعیت مجازی!

 

کافیست تصور کنید که در داخل یک بازی پر از جزئیات و اژدها رفته اید و در حال فرار یا جنگ هستید، این موقع است که جذابیت نسخه Skyrim VR بدستتان خواهد آمد. اما موضوعی که قرار است در این ویدیو پایین به شما نشان دهیم، ترس و دلهره افراد مسن است که از طرف چند یوتیوبر برای بازی کردن Skyrim VR حاضر شده اند. بعد از تماشای این ویدیو نکته ای که از آن درمیابیم این است که: «گیمرها هرگز پیر نمی شوند.»

برای دانلود این ویدیو از صفه آپارات گیمر اقدام کنید

 

اگر با این بازی تا به حال آشنا نشده اید می توانید به مقاله نقد و بررسی بازی The Elder Scrolls V: Skyrim مراجعه کنید.

منبع:

YouTube

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات