ویدیو: نسخه واقعیت مجازی بازی Skyrim

ویدیو: نسخه واقعیت مجازی بازی Skyrim

احمد هاتفی ۲۹ آبان ۱۳۹۶ نظرات

بازی محبوب Skyrim که قبل این برای پلتفرم های مختلف منتشر شده بود حال برای هدست واقعیت مجازی PSVR عرضه شده است. با گیمر همراه باشید.

 

Skyrim آخرین عنوان از سری The Elder Scrolls می باشد (بدون احتساب The Elder Scrolls Online) که در سال ۲۰۱۱ برای پلتفرم های PC، PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شده است. همچنین به تازگی نسخه نینتندو سوییچ این بازی نیز منتشر شده و توانسته نمرات خوبی را از سایت های معتبر دنیا کسب کند.

در جدیدترین اخبار بازی Skyrim تریرلی با محوریت معرفی نسخه واقعیت مجازی آن منتشر شده است که ۱ دقیقه بسیار زیبا را به مخاطب هدیه می دهد.

همچنین باندلی برای هدست واقعیت مجازی PSVR معرفی شده است که تمامی محتوای کامل را بجز کنسول PS4 دارا است.

همانطور که از تریلر مشخص است نسخه واقعیت مجازی بازی اسکایریم بازی باز را به قعر تاریکی و وحشت می کشاند و مبارزات با اژدها و دیگر دشمنان را بیش از پیش واقعی تر می سازد. هر دو نسخه نینتندو سوییچ و واقعیت مجازی بازی اسکایریم شامل تمامی Dawnguardها، Dragonbornها و بسته های الحاقی Hearthfire می شوند.

بازی بازان می توانند در نسخه نینتندو سوییچ اسکایریم از کنترلر های این کنسول همانند بازی The Legend of Zelda برای مبارزات خود استفاده کنند.

بازی اسکایریم در حال حاضر در دسترس کاربران PC ،PlayStation 3 ،Xbox 360 ،PlayStation 4 ،Xbox One، PlayStation VR و Nintendo Switch می باشد.

در ادامه می توانید تریلر نسخه واقعیت مجازی بازی Skyrim را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات