گلیچ اپراتور Jäger در بازی Rainbow Six Siege بزودی رفع خواهد شد

گلیچ اپراتور Jäger در بازی Rainbow Six Siege بزودی رفع خواهد شد

احمد هاتفی ۱۸ دی ۱۳۹۶ نظرات

یوبیسافت به تازگی پستی را در Reddit منتشر ساخته و اعلام کرده است که مشکلات اپراتور Jäger در بازی رینبو را بزودی حل خواهد کرد. با گیمر هرماه باشید.

 

در چند وقت اخیر تعداد اعتراضاتی که درباره گلیچ اپراتور Jäger به یوبیسافت اعلام شده است سر به فلک کشیده است و به همین دلیل است که یوبیسافت در بیانیه ای در وب سایت Reddit اعلام کرده است که این مشکل را در رایانه های شخصی بزودی رفع خواهد کرد و کاربران کنسول های خانگی باید اندکی بیشتر صبر کنند.

گلیچ در واقع همان باگ است که در بازی های ویدیویی عادی هستند. با این تفاوت که گلیچ برای برخی کاربران بازی ها رخ می دهد ولی باگ ها دائمی و هستند و برای همه گیمرها رخ می دهند.

در این بیانیه اعلام شده است که به زودی اپراتور Jäger را به تعادلی نسبی می رسانند و گلیچ این اپراتور را نیز برطرف می کنند. در این گلیچ با انجام یک روش به خصوص و تنها با فشردن چندین دکمه پشت سر هم، یک محافظ ضد گلوله بر روی سر این اپراتور قرار می گیرد و از این پس بازیکن هر کاری که انجام دهد، از جمله دویدن و دراز کشیدن، این محافظ همچنان روی سر Jäger باقی خواهد ماند و به این ترتیب هر چه به سر این اپراتور شلیک شود هیچ اتفاقی نخواهد افتاد!

Reddit,Jager,Rainbow Six Siege,Rainbow Six,Ubisoft,گلیچ,گلیچ چیست,گلیچ رینبو,گلیچ بازی رینبو,گلیچ بازی Rainbow Six,گلیچ اپراتورهای بازی Rainbow Six,گلیچ بازی Rainbow,یوبیسافت

یوبیسافت اعلام کرده که حداکثر تا پایان هفته آینده این مشکل برای کاربران رایانه های شخصی برطرف خواهد شد. اما دارندگان کنسول های خانگی باید اندکی بیشتر صبر کنند.

بازی Rainbow Six پر از گلیچ های اعصاب خورد کن است که بیشتر باعث اعتراضات فراوان می شود.

برای مثال گلیچ اپراتور Tachanka که بازیکنان می تواند با استفاده از آن به هر تعداد که میخواهد سلاح LMG روی زمین قرار دهد که خوشبختانه این گلیچ باعث Crash شدن بازی نمی شود.

در نهایت یوبیسافت گفته است که  برخی از جنبه های این گلیچ ها و مشکلات فنی از کنترل آن ها خارج است و به همین دلیل است که نمی توانند این مشکل را سریع تر بر روی کنسول های خانگی حل کنند. و این به آن معناست که این گلیچ بر روی کنسول‌ ها تا نیمه های سیزن بعدی حل نخواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات