شروع رویداد XP دو برابر بازی Call of Duty: WWII

شروع رویداد XP دو برابر بازی Call of Duty: WWII

احمد هاتفی ۱۶ دی ۱۳۹۶ نظرات

با آغاز رویداد XP دو برابر می توانید در بازی Call of Duty: WWII دو برابر امتیاز جمع کنید و زودتر ارتقا سطح کنید. با گیمر همراه باشید.

 

با شروع سال ۲۰۱۸ میلادی کمپانی اکتیویژن و استودیو اسلج همر گیمز رویداد XP دو برابر را در بازی Call of Duty: WWII به راه انداخته اند تا بازیکنان بتوانند دو برابر حد معمول امتیاز بدست آورند. این رویداد تا ۱۸ دی ماه ادامه دارد.

در این رویداد گیمرها قادر خواهند بود تا هم امتیازات مربوط به ارتقا شخصیت و هم امتیازات مربوط به اسلحه ها و تجهیزات را دو برابر بدست آورند.

Call of Duty: WWII,Activision,Sledgehammer,Call of Duty,COD,رویداد XP دو برابر در بازی Call of Duty: WWII,رویداد XP دو برابر بازی Call of Duty: WWII,تاریخ XP دو برابر در بازی Call of Duty: WWII,تاریخ رویداد XP دو برابر در بازی Call of Duty: WWII,امتیازات دوبرابر در بازی Call of Duty: WWII,کالاف,اکتیویژن,اسلج همر گیمز

اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که بازی Call of Duty: WWII را بیشتر به صورت چندنفره تجربه می کنید، این رویداد را از دست ندهید. در آخر اعلام شده است که این امتیازات در تمامی بخش های چندنفره بازی قابل دریافت خواهند بود؛ حتی در بخش زامبی.

بازی Call of Duty: WWII در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۹۶) برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر شد و توانست لقب مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۷ را به نام خود بزند. همچنین این عنوان برای نه هفته پیاپی صدرنشین چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان بوده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات