سرویس های PSN و Nintendo eshop با اختلال مواجه شدند

سرویس های PSN و Nintendo eshop با اختلال مواجه شدند

حمیدرضا علیا ۰۵ دی ۱۳۹۶ نظرات

ساعاتی قبل شبکه Playstation و فروشگاه Nintendo eshop با مشکلاتی روبرو شدند. با گیمر همراه باشید.

 

اختلال این دو سرویس خبر خوبی برای کاربران نخواهد بود؛ خصوصا که این اختلالات در روز کریسمس به وجود آمد. کاربران PlayStation 4 و Nintendo Switch هنگام اتصال به سرویس ها برای بخش redeem code یا دسترسی به بازی های فروشگاه، با پیغام های مختلفی روبرو شده اند.

سونی اعلام کرد که از وجود چنین مشکلاتی در بخش redeem code آگاه است و تلاش می کند این مشکل سرویس PSN را برطرف کند. البته هنوز هم کاربران PSN گزارش می دهند که برخی مشکلات هنوز وجود دارند و برای اتصال با مشکل مواجه هستند. نینتندو نیز اعلام کرد که در حال حل مشکلات مربوط به اتصال فروشگاه eshop است و به زودی این مشکل را برطرف خواهد کرد؛ همچنین این کمپانی ژاپنی از کاربران به دلیل اختلال به وجود آمده عذر خواهی کرد. کاربران Switch در ساعات گذشته گزارش داده اند که حالا فروشگاه نینتندو بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است و به راحتی می توانند وارد فروشگاه اینترنتی شوند.

قطعا ساعات آتی دو سرویس PSN و Nintendo eshop به روال عادی خود بازخواهند گشت و کاربران می توانند مانند قبل به این سرویس ها دسترسی داشته باشند. در دسامبر سال ۲۰۱۴ دو سرویس PSN و Xbox live توسط هکر ها از دسترس خارج شدند و بازگشت این دو سرویس به روال عادی مدت زمان زیادی به طول انجامید.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات