بازی جدیدی از انیمیشن Adventure Time در راه است

بازی جدیدی از انیمیشن Adventure Time در راه است

عیسی روح گندم ۳۰ آذر ۱۳۹۶ نظرات

یک بازی دیگر از کارتون Adventure Time این بار با گیم پلی جهان باز معرفی شد. با گیمر همراه باشید.

 

این اولین بار نیست که از روی این کارتون بازی ساخته می شود. در گذشته تعداد زیادی بازی از روی این کارتون ساخته شده است، ولی مثل اینکه این نسخه بزرگ ترین شان می باشد. این بار یک ماجراجویی بزرگ در یک جهان باز است که توسط استودیو Bandai Namco منتشر خواهد شد.

 

عنوان کامل بازی Adventure Time: Pirates of the Enchiridion در نظر گرفته شده و داستان بازی به این صورت است که قهرمانان ما فین (Finn)، جیک (Jake)، مارسلین (Marceline) و BMO وقتی با کشتی کوچکشان شروع به سفر می کنند با پادشاهی های جدیدی در سرزمین اوو (Land of Ooo) آشنا خواهند شد. فین و جیک برای یک ماجراجویی جدید تصمیم می گیرند که تبدیل به دزردان دریایی شوند و آزادانه در میان این سرزمین های جدید بچرخند. آن ها شخصیت های عجیب دیگری را بعنوان بخشی از خدمه شرور کشتیشان استخدام می کنند و دل به دریا می زنند.

 

Bandai Namco از وجود مبارزه های تاکتیکی و یک سیستم پیشرفته برای هر قهرمان خبر داده و در بازی شما یک داستان اصلی را دنبال می کنید. تا این لحظه فقط این اطلاعات از بازی منتشر شده است.

Adventure Time,Finn,Jake,Pirates of the Enchiridion,Adventure Time: Pirates of the Enchiridion,Bandari Namco,Marceline,BMO ,فین,جیک,بازی PlayStation 4,بازی X Box One,بازی کامپیوتر,PS4,PlayStation 4,X Box One,Nintendo, Nintendo Switch,بازی نینتندو,بازی Nintendo Switch,PC,بازی PC,بازی جهان باز,بازی دزدان دریایی,

این بازی برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ (PlayStation 4)، نینتندو سویچ (Nintendo Switch)، ایکس باکس وان (Xbox One) و کامپیوتر های شخصی (PC) در بهار ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

 

هم اکنون مسابقه ای برای نامگذاری کشتی فین و جیک در صفحه Facebook توسعه دهندگان بازی در حال برگذاری است که شما هم می توانید در این مسابقه شرکت کنید.

منبع:

Gamezone

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات