کنسول Nintendo Switch Lite معرفی شد

کنسول Nintendo Switch Lite معرفی شد

پیمان ادیب ۲۴ تیر ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی Nintendo در اقدامی جدید نسخه ای تازه از کنسول Nintendo Switch رامعرفی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

کنسول Nintendo Switch Lite معرفی شد

کمپانی Nintendo به تازگی کنسولی جدید یا در واقع بهتر است بگوییم نسخه ای جدید از یکی از کنسول های این کمپانی را به نام Nintendo Switch Lite معرفی کرده است.

این کنسول در تاریخ ۲۹ شهریور به صورت جهانی به قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار قابل خرید خواهد بود. این کنسول در حال حاضر به گفته ی این کمپانی با ۳ رنگ مختلف زرد، خاکستری و فیروزه ای عرضه خواهد شد.


بیشتر بدانید: رکورد جدید تعداد بازی های کنسول Nintendo Switch


تفاوت بین نسخه معمولی و نسخه Lite کنسول Nintendo Switch این است که شما قادر هستید تا ۲ طرف کسنول معمولی را جدا کنید که این کار کاربرد های خاص خود را دارد ولی در نسخه Lite این قابلیت وجود ندارد ولی این نسخه از لحاظ اندازه کوچک تر خواهد بود.

تمام بازی های کنسول Nintendo Switch در کنسول Nintendo Switch Lite نیز قابل بازی کردن خواهند بود

تمام بازی های کنسول Nintendo Switch در کنسول Nintendo Switch Lite نیز قابل بازی کردن خواهند بود

در ضمن باید این را بگوییم که قابلیت وصل کردن کنسول Nintendo Switch Lite در این نسخه برداشته شده است ولی شما همچنان می توانید تمامی بازی های این کنسول را انجام دهید.

Doug Bowser رئیس کمپانی Nintendo در آمریکا گفته است:

«ما نسخه ای جدید برای کنسول بازی Nintendo Switch عرضه کرده ایم تا گیمرها قدرت انتخاب بیشتری در رنگ و یا قیمت این کنسول داشته باشند. این قابلیت برای کاربران ایجاد شده است تا گیمرها بازی های مورد علاقه خود را در هر کنسولی که می خواهند انجام دهند.»

Nintendo قصد دارد تا دارد دو نسخه محدود را همراه دو بازی Pokemon Sword و Pokemon Shield عرضه کند که Zacian و Zamazenta نام دارند. این دو نسخه محدود در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ قابل دسترسی خواهند بود.

ویدئو مربوط به معرفی این کنسول را می توانید در زیر ببینید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات