ویدیو: گیم‌پلی بازی Darksiders 3

ویدیو: گیم‌پلی بازی Darksiders 3

احمد هاتفی ۲۶ آذر ۱۳۹۶ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی Darksiders 3 شاهد انتشار ویدیویی با محوریت گیم پلی بازی هستیم که توسط وبسایت IGN تهیه شده است. با گیمر همراه باشید.

 

اوایل سال ۹۶ بود که اخبار بسیار مهمی برای طرفداران سری دارک سایدرز منتشر شد و آن هم ساخت نسخه سوم این عنوان بود.

در این مدت تریلرها و اطلاعاتی درباره این بازی منتشر شده است و حال در جدیدترین اخبار شاهد این هستیم که اعضای وبسایت IGN موفق به تجربه بازی شده اند و همچنین تریلری را از بازی خود در یوتیوب منتشر کرده اند.

Darksiders 3,Gunfire Games,THQ Nordic,Darksiders,Fury,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی دارک سایدرز 3,تریلر جدید بازی Darksiders 3,دارک سایدرز,شخصیت زن بازی دارک سایدرز,فیوری,گیم پلی بازی دارک سایدرز 3,گیم پلی بازی Darksiders 3

در این تریلر شاهد مبارزات شخصیت اصلی بازی که فیوری نام دارد هستیم. فیوری (Fury) ابتدا دشمنان خود را به واسطه اسلحه زنجیر شکلی که دارد، از بین برده و پس از عبور از محیط پر از مواد مذاب بازی، به موجودی سرسخت می‌ رسد.

یکی از نکات مبارزه‌ ای فیوری جاخالی دادن از مبارزات و اجرای کمبوهای مختلف است که نحوه مبارزه کردن این شخصیت را لذت بخش کرده است. همچنین می‌ توانید عمل قفل کردن را روی دشمنان خود انجام دهید که قطعا این مبارزه در صحنه‌ هایی که دشمنان زیادی شما را احاطه کرده است، می‌ تواند مفید باشد.

بازی Darksiders 3 در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های PC ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات