بازی DMC HD Collection از رزولوشن ۴K پشتیبانی نمی کند

بازی DMC HD Collection از رزولوشن ۴K پشتیبانی نمی کند

حمیدرضا علیا ۲۵ آذر ۱۳۹۶ نظرات

اگر صاحب PlayStation 4 Pro یا Xbox One X هستید، بهتر است بدانید که بازی Devil May Cry HD Collection از رزولوشن ۴K پشتیبانی نخواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

همانطور که کمپانی کپکام (Capcom) هفته گذشته اعلام کرد، بازی Devil May Cry HD Collection در ماه مارس برای PC، PlayStation 4 و Xbox One X منتشر خواهد شد. بیشتر بازی های جدید که برای این دو کنسول قدرتمند عرضه می شوند، علاوه بر بهبود گرافیکی و افزایش فریم، رزولوشن های ۴K را نیز پشتیبانی می کنند. اما متاسفانه این بازی فاقد قابلیت ۴K است.

 

کپکام اعلام کرده است که این بازی بر روی PC، PlayStation 4 Pro و Xbox One X از رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم پشتیبانی می کند؛ در نسخه قدیمی این بازی، از رزولوشن ۷۲۰p پشتیبانی می شد. همچنین کپکام برنامه ای برای پشتیبانی این بازی از رزولوشن ۴K ندارد.

 

سخت افزار قدرتمند دو کنسول Xbox One X و Play Station 4 Pro به راحتی قادر است که رزولوشن های بالای ۱۰۸۰p را پشتیبانی کند و عدم وجود این قابلیت در بازی  Devil May Cry HD Collection شاید برای برخی از کاربران ناامید کننده باشد.

Devil May Cry HD Collection شامل نسخه های Devil May Cry 1، Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3: Special Edition است و در تاریخ ۱۳ مارس عرضه خواهد شد.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات