ویدیو: تریلر بسته الحاقی Outlaw Tribe بازی Middle-Earth: Shadow of War

ویدیو: تریلر بسته الحاقی Outlaw Tribe بازی Middle-Earth: Shadow of War

احمد هاتفی ۲۳ آذر ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی Middle-Earth: Shadow of War در جدیدترین اخبار آن تریلری را با محوریت معرفی محتوای بسته الحاقی Outlaw Tribe منتشر کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

امروز استودیو مونولیث (Monolith) و کمپانی برادران وارنر تریلر جدیدی از بازی Middle-Earth: Shadow of War منتشر کرده اند که محتویات بسته الحاقی جدید این عنوان با نام Outlaw Tribe را به نمایش می گذارد.

در بسته الحاقی جدید بازی Middle-earth: Shadow of War شاهد اضافه شدن گروهی از ارک ها به نام Outlaw هستیم که بسیار خشن هستند و با بی رحمی تمام به نابودی دشمنان خود روی می آورند.

Middle-earth: Shadow of War,Shadow of War,Monolith,Warner Bros,Outlaw Tribe,تریلر,تریلر جدید,تریلر بازی,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی Middle-earth: Shadow of War,بسته الحاقی جدید بازی Middle-earth: Shadow of War,دی ال سی جدید بازی Middle-earth: Shadow of War,DLC جدید بازی Middle-earth: Shadow of War ,بسته الحاقی Outlaw Tribe بازی Middle-earth: Shadow of War,مونولیث,استودیو مونولیث

اگر جزو افرادی هستید که علاقه مند به تجربه بسته الحاقی Outlaw Tribe هستید یا باید سیزن پس بازی را داشته باشید و یا این DLC را جداگانه با قیمت ۱۵ دلار خریداری کنید. در ضمن در کنار انتشار این بسته، سازندگان یک بروز رسانی نیز برای Middle-earth: Shadow of War منتشر کرده‌ اند. این آپدیت درجه سختی Gravewalker را به بازی اضافه کرده و تعداد زیادی از باگ‌ های آن را رفع می‌ کند.

بازی Middle-earth: Shadow of War هم اکنون در دسترس کاربران PC ،PS4 و Xbox One می باشد.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Middle-earth: Shadow of War را با محوریت بسته الحاقی Outlaw Tribe تماشا کنید.

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات