معرفی و بررسی بازی موبایل Swipe Brick Breaker

معرفی و بررسی بازی موبایل Swipe Brick Breaker

احمد هاتفی ۲۲ آذر ۱۳۹۶ نظرات

اگر اهل بازی های ساده و در عین حال سرگرم کننده هستید، به شما در این مقاله بازی بسیار جذاب Swipe Brick Breaker را معرفی خواهم کرد. با گیمر همراه باشید.

 

صنعت گیم روز به روز در حال پیشرفت می باشد و همه روزه شاهد بازی هایی با گرافیک آن چنانی نیز هستیم که بازیکن را غرق در اتمسفر خود می کنند. اما در این میان هستند عناوینی که در عین سادگی می توانند ساعت ها فرد را به خود مشغول کنند بدون این که خسته کننده شوند.

بازی های موبایل این روزها پا به پای بازی های کنسولی پیشرفت می کنند و سعی در این دارند تا جای کنسول های خانگی را برای ما پر کنند.

photo_2017-12-15Swipe Brick Breaker,Monthly 23,Android,iOS,Mobile Game,بازی موبایل,بازی اندورید,بازی ios,دانلود بازی Swipe Brick Breaker,دانلود بازی Swipe Brick Breaker برای اندورید,بازی توپ ها,رکورد بازی Swipe Brick Breaker,بیشترین رکورد بازی Swipe Brick Breaker,دانلود بازی اندورید,استودیو Monthly 23_23-09-36

امروزه گوشی های همراه دیگر راهی برای ارتباط مکالمه نیستند بلکه بسیار فراتر پا گذاشته اند و شاید امروزه کمتر کسی باشد که از این ابزار برای برقراری تماس استفاده کند!

در این مقاله به بازی موبایل Swipe Brick Breaker خواهیم پرداخت که این روزها در بین کاربران ایرانی بسیار پرطرفدار شده است و حس رقابتی و رکوردی آن نیز محبوبیت آن را چند برابر می کند.

بازی Swipe Brick Breaker یک از عناوین آرکید جذابی است که توسط استودیو Monthly 23 ساخته شده است.

 

شروع بازی

بازی در نگاه اول بسیار ساده و سطحی به نظر می رسد اما هنگامی شروع به بازی می کنید و تصمیمات مختلفی را درباره توپ های خود می گیرید مشاهده خواهید کرد که برای پیشرفت در بازی باید استراتژی خاصی را دنبال کنید.

در ابتدا به بازیکن یک توپ آبی داده می شود تا با آن آجرهای مشخص را هدف قرار داده و تخریب کند.

Swipe Brick Breaker,Monthly 23,Android,iOS,Mobile Game,بازی موبایل,بازی اندورید,بازی ios,دانلود بازی Swipe Brick Breaker,دانلود بازی Swipe Brick Breaker برای اندورید,بازی توپ ها,رکورد بازی Swipe Brick Breaker,بیشترین رکورد بازی Swipe Brick Breaker,دانلود بازی اندورید,استودیو Monthly 23

بازی برای هدف گیری راحت فِلِش آبی رنگی را در اختیار بازیکن قرار می دهد تا با تخمین محل برخورد توپ ها شلیک بهتر و موثرتری داشته باشد. اما تنها در بازی شاهد توپ های آبی رنگی نیستیم؛ بلکه مهم تر از توپ های آبی توپ های سبز رنگی هستند که در کنار آجرهای عدد گذاری شده هستند.

توپ های سبز رنگ را باید با توپ آبی خود هدف گیری کنید و آن ها را به جمع توپ های خود درآورید. این گونه تعداد توپ های آبی شما بیشتر می شود و در دفعات بعدی قدرت تخریب بیشتری خواهید داشت.

 

توپ های آبی بیشتر به چه دردی می خورند؟

بازی Swipe Brick Breaker به این شکل است که شما تنها توپی را به سمت آجرهایی شلیک  می کنید تا آن ها را از بین ببرید اما این عمل با یک توپ که در ابتدای بازی در اختیار شما قرار داده می شود ممکن نخواهد بود؛ چون که با پیشرفت در بازی عدد بآجرها بیشتر می شوند.

عدد آجرها به نشانه این هستند که آن مقدار ضربه لازم است تا آن بلوک تخریب شود. هرچه تعداد توپ های آبی افزایش پیدا کند در کنار آن عددی نشان می دهد که نشان دهنده توپ های آماده شما برای شلیک می باشد.

برای مثال اگر یک آجر دارای شماره ۳۹ می باشد باید توپ های آبی شما ۳۹ برخورد را با این بلوک داشته باشند تا بلوک بریزد.

 

استراتژی را حفظ کنید!

همه بازی ها یک استراتژی و شاه کلیدی دارند که توجه به آن می تواند کلید پیروزی نیز باشد.

در بازی Swipe Brick Breaker بازیکن باید بذاند که ضربه خود را به کدام قسمت وارد می کند و کدام آجر بهترین موقعیت را نسبت به بقیه دارد. همچنین باید سعی کنید تا در یک ضربه بیشترین صدمه را به آجرهای چیده شده وارد کنید.

استراتژی به این گونه است که در درجه اول باید ضربات را بیشتر بطوری ضربدری وارد کنید تا توپ ها تراکم بسیاری را ایجاد کنند و در نهایت ضربات بسیار زیادی را به بار خواهند آورد.

قدم دوم این است که سعی کنید توپ ها را به پشت بلوک ها منتقل کنید تا از همان بالا شروع به تخریب کنند.

برای مثال در این عکس توجه کنید اگر توپ ها را به صورت متقابل به یک آجر بفرستید آجرهای ستون های دیگر به سمت شما حرکت خواهند کرد و در نهایت با رسیدن به خط پایین بازی تمام خواهد شد؛ بنابراین عین این تصویر باید سعی کرد توپ های آبی را به بالاترین قسمت و پشت آجرها بفرستید تا قدرت تخریب بالا برود.

 

استفاده بهینه از دیوارها

Swipe Brick Breaker یکی از عناوینی است که بسیار هوشمندانه طراحی شده است و نیاز به قدرت تخمین و اندازه گیری خوبی دارد.

Swipe Brick Breaker,Monthly 23,Android,iOS,Mobile Game,بازی موبایل,بازی اندورید,بازی ios,دانلود بازی Swipe Brick Breaker,دانلود بازی Swipe Brick Breaker برای اندورید,بازی توپ ها,رکورد بازی Swipe Brick Breaker,بیشترین رکورد بازی Swipe Brick Breaker,دانلود بازی اندورید,استودیو Monthly 23

در این بازی باید نهایت استفاده از دیوارها را بکنید و بتوانید بهترین ضربه را وارد کنید تا ضربه تان هدر نرود. این زمانی خواهد بود که قدرت تخمین خود را با پیشرفت در بازی بالا ببرید و طوری توپ هایتان را هدایت کنید که با برخورد مناسب با دیوارها قدرت تخریبی بالای داشته باشند.

 

شرایط بحرانی!

سخت ترین قسمت بازی زمانی است که آجرهایی با اعداد بزرگ ردیفی را پر می کنند و هیچ راه فراری را برای رفتن به پشت خود نمی گذارند؛ در این مواقع باید آجری را که هم در جای مناسبی قرار دارد و هم نسبتا عدد کمتری دارد را نشانه بگیرید و سعی کنید توسط آن به ردیف های دیگر برسید.

Swipe Brick Breaker,Monthly 23,Android,iOS,Mobile Game,بازی موبایل,بازی اندورید,بازی ios,دانلود بازی Swipe Brick Breaker,دانلود بازی Swipe Brick Breaker برای اندورید,بازی توپ ها,رکورد بازی Swipe Brick Breaker,بیشترین رکورد بازی Swipe Brick Breaker,دانلود بازی اندورید,استودیو Monthly 23

رکورد بزنید و به اشتراک بگذارید

امروزه رکورد شکستن و به اشتراک گذاری آن در صفحه های اجتماعی بسیار باب شده است و یک جور حس رقابتی در بین کاربران ایجاد می کند. بازی Swipe Brick Breaker نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از پایه های بازی بر مبانی همین ثبت رکورد می باشد.

رکورد بازی Swipe Brick Breaker در دست بازیکنی بنام Arzode می باشد که اهل کشور ازبکستان می باشد. او توانسته در سال ۲۰۱۷ رکورد ۳۳۰۰۲ را در بازی Swipe Brick Breaker ثبت کند که یک عدد سرسام آور و کم نظیر می باشد.

 

حسی که در شکستن رکورد وجود دارد نوعی طمع محسوب می شود و بازیکن هی سعی می کند رقم بهتری را ثبت کند. گیم پلی روان و رابط کاربری نیز از دیگر مزیت های این بازی محسوب می شود که در روند و ادامه بازی بسیار تاثیر دارند.

از آنجایی که بازی بدون مرحله نهایی می باشد و هرچقدر که پیش برویم بازی ادامه خواهد داشت در مقاطعی کسل کننده خواهد بود. به همین دلیل ۱ نمره از آن کم کردیم چرا که استودیو سازنده باید برای افرادی که رکورد مشخصی را عبور می کنند جوایزی را در نظر می گرفت. برای مثال رنگ و طرح توپ ها با افزایش رکورد تغییر می یافتند و یا می توانستند پس زمینه بازی را به طرح های مختلفی دربیاورند تا بازی از یکنواختی بیش از حد دربیاید.

 

برخی از ویژگی های بازی Swipe Brick Breaker:

  • بدون نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه و به صورت رایگان
  • گیم پلی جذاب و اعتیاد آور
  • دارای گیم پلی بی پایان و مراحل متعدد
  • امکان رقابت با بازیکنان از سراسر جهان
  • قابلیت رکورد زنی و رقابت با دوستان
  • قابلیت به دست آوردن دستاوردها

 

اما بازهم تجربه این بازی را توصیه می کنم چرا که ساعت ها شما را به خود مشغول خواهد کرد و عملکرد ساده آن باعث خواهد شد تا خیلی سریع بازی را در دست بگیرید.

 

دانلود این بازی برای اندروید و iOS:

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات