ویدیو: تریلر زمان انتشار بازی Resident Evil 7 biohazard Gold Edition

ویدیو: تریلر زمان انتشار بازی Resident Evil 7 biohazard Gold Edition

احمد هاتفی ۲۱ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی کپ کام در راستای انتشار نسخه کامل (Gold) بازی Resident Evil 7 biohazard ویدیویی را برای زمان انتشار آن عرضه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

Resident Evil 7 biohazard جدیدترین نسخه این سری می باشد که در ۵ بهمن ۱۳۹۵ منتشر شد و توانست برای دیگر حس وحشتی که در عناوین گذشته سری بود را زنده کند.

چندی پیش بود که کپ کام از نسخه گلد بازی Resident Evil 7 biohazard رونمایی کرد و اعلام شد که اگر کسانی که تا بحال موفق به تجربه این عنوان نشده اند می توانند با تهیه نسخه کامل یا همان Gold Edition تجربه ای جدید را کسب کنند.

نسخه گلد بازی Resident Evil 7 biohazard شامل بسته های الحاقی زیر می باشد:

  • Banned Footage Vol. 1
  • Banned Footage Vol. 2
  • End of Zoe
  • دریافت رایگان بسته الحاقی Not A Hero

همچنین دارندگان این نسخه از بازی تمامی آپدیت ها را دارا خواهند بود و بازی در بروزترین حالت خود قرار خواهد داشت.

بسته الحاقی End of Zoe آخرین DLC گسترش دهنده بازی Resident Evil 7 biohazard می باشد که درباره سرنوشت Zoe می باشد. طی این بسته الحاقی بازیکنان هدایت یک جنگل‌ بان را برعهده خواهند گرفت که در هنگام کاوش منطقه‌ ای ممنوعه با دشمنان جدیدی مواجه می‌ شود.

این محتوا از طریق سیزن‌ پس، Gold Edition و یا تهیه آن بصورت مجزا و با مبلغ ۱۴٫۹۹ دلار در دسترس بازیکنان قرار دارد.

Resident Evil 7 biohazard,Resident Evil 7,Resident Evil 7 biohazard Gold Edition,Capcom,Resident Evil,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی Resident Evil 7 biohazard,نسخه کامل بازی Resident Evil 7 biohazard,تاریخ انتشار نسخه کامل بازی Resident Evil 7 biohazard,نسخه گلد بازی Resident Evil 7: biohazard,نسخه Gold بازی Resident Evil 7 biohazard,کپ کام,Not A Hero,بسته الحاقی Not A Hero بازی Resident Evil 7,بازی,End of Zoe,پلی استیشن وی ار,پلی استیشن VR

بسته الحاقی Not A Hero نیز بازیکن را در نقش یکی از شخصیت های سری رزیدنت اویل یعنی Chris Redfield قرار می‌ دهد. برخلاف شخصیت اصلی نسخه هفتم بازی (Chris Redfield، (Ethan Winters قادر خواهد بود تا از توانایی‌ های خود در مبارزات استفاده کرده تا دشمنان را از پا درآورد.

 

همچنین بازی در این بسته‌ الحاقی بمانند عناوین اول‌ شخص دنبال می‌ شود، که البته برای سری Resident Evil ژانر جدیدی به حساب نمی‌ آید.

تمامی موارد ذکر شده برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR نیز عرضه شده اند. نسخه گلد ادیشن و آخرین بسته الحاقی بازی Resident Evil 7 هم اکنون در دسترس کاربران Xbox One ،PS4 و PC می باشد.

در ادامه می توانید تریرل هنگام عرضه بازی Resident Evil 7 biohazard Gold Edition را تماشا کنید.

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات