ویدیو: تریلر زمان انتشار بازی Hello Neighbor

ویدیو: تریلر زمان انتشار بازی Hello Neighbor

احمد هاتفی ۲۱ آذر ۱۳۹۶ نظرات

بالاخره بازی ترسناک Hello Neighbor امروز منتشر شد و استودیو سازنده به مناسبت پایان ساخت این عنوان تریلری را منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

اگر به یاد داشته باشید در اوایل سال در مقاله ۹ بازی ترسناک سال ۲۰۱۷ نامی از بازی Hello Neighbor بردیم و گفتیم که این بازی مستقل از عناوین مورد انتظار است. حال پس از حدود ۱ سال که از آن مطلب می گذرد کار ساخت این بازی به پایان رسیده است.

استودیو Dynamic Pixel و tinyBuild به مناسبت اتمام پروسه ساخت بازی ویدیویی را با عنوان تریلر زمان عرضه بازی Hello Neighbor منتشر کرده اند.

Hello Neighbor,Dynamic Pixel,tinyBuild,Xbox One X,Horror Game,تریلر,تریلر بازی,تریلر جدید,تریلر جدید بازی,تریلر جدید بازی Hello Neighbor,تریلر زمان انتشار بازی Hello Neighbor,تریلر هنگام عرضه بازی Hello Neighbor,تاریخ انتشار بازی Hello Neighbor,استودیو دینامیک پیکسل,بازی ترسناک,بازی ترسناک 2017,بازی ترسناک ایکس باکس وان,بازی ترسناک Xbox One

در تریلر جدید شاهد پیشرفت ها و بهبودهای بازی نسبت به نسخه آلفا و تریلرهای اولیه هستیم. این تریلر ۱دقیقه زمان دارد که حدود ۳۰ ثانیه از آن به مقایسه گرافیکی بازی با نسخه ابتدایی اختصاص پیدا کرده است.

در جدیدترین اخبار این بازی، خبر انتشار دو تریلر جدید خودنمایی می‌ کند که اولی به نمایش بخش زیرین خانه‌ ی همسایه جهنمی پرداخته و محیط آن را نشان می‌ دهد و دومی نیز نسخه‌ ای کوتاه‌تر از تریلری است که امروز به انتشار رسیده. چند روز قبل از هالوین نیز تریلر دیگری منتشر شده بود که مانند همیشه ترسناک و دلهره آور بود.

بازی ترسناک Hello Neighbor هم اکنون در دسترس کاربران Xbox One و PC قرار گرفته است و علاقه مندان می توانند بصورت دیجیتالی این عنوان را تهیه کنند. همچنین این بازی از کنسول Xbox One X پشتیبانی می کند و با کیفیت ۴K قابل اجرا می باشد.

در ادامه می توانید تریلر هنگام عرضه بازی Hello Neighbor را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات